3D Blu-ray плеєр BD-C6900 від Samsung

496

Компанія Samsung Electronics представила Blu-Ray плеєр Samsung BD-C6900, підтримує відтворення відео у форматі 3D, включаючи новітній стандарт Blu-Raу 3D.


3D Blu-ray плеєр Samsung BD-C6900

Samsung BD-C6900 сумісний з новими моделями 3D-телевізорів високої чіткості, які разом зі спеціальними окулярами і новими фільмами у форматі Blu-ray 3D здатні створити повноцінний 3D кінотеатр будинку і максимально передати всю глибину, колір і чіткість Full HD 3D зображення. Крім того, завдяки вбудованим кодекам, плеєр підтримує різні формати відео, включаючи Blu-ray Profile 2.0, DivX і XviD.

Плеєр також оснащений функцією [email protected], пропонує широкий вибір онлайн-додатків. При цьому цікавить користувача веб-контент виводиться безпосередньо на екран телевізора. Доступ до сервісу Samsung Application Store, пропонує цілий ряд програм від провідних онлайн-сервісів, таких як eBay, Facebook, Fashion TV, History Channel, Travel Channel, YouTube. Програми можна завантажити і використовувати навіть під час перегляду телевізійних програм.

Дотримуючись єдиної концепції дизайну нової лінійки аудіо-відео продуктів 2010 року, Samsung оснастила модель BD-C6900 тонким витонченим корпусом з прозорою кришкою, завдяки чому користувачі зможуть спостерігати обертання диска при відтворенні.

Представлений Blu-ray плеєр відрізняється і високою продуктивністю. На завантаження і відтворення Blu-Ray диска Samsung BD-C6900 потрібно 30 секунд (15 секунд для завантаження диска і 15 секунд для відтворення).

На російському ринку новий 3D Blu-ray плеєр Samsung BD-C6900 з’явиться в квітні цього року за орієнтовною роздрібною ціною 14 тис. рублів.