3Q анонсував HDMI-ретранслятор

509

Компанія 3Q оголосила про випуск нової бездротової системи передачі HDMI сигналу 3Q Qoo! Tank WHDMI.


3Q Qoo! Tank WHDMI

Практично в будь-якому будинку є стандартний набір мультимедійних пристроїв: комп’ютер, ігрова приставка, широкоформатний РК-телевізор, проектор… З’єднавши приставку і проектор можна отримати більше задоволення, але дроти можуть цьому перешкодити. Тепер є рішення – це Wi-Fi система 3Q Qoo! Tank WHDMI.

3Q Qoo! Tank WHDMI
3Q Qoo! Tank WHDMI

Завдяки наявності портів HDMI і USB, компоненти 3Q Qoo! Tank WHDMI можна підключити практично до будь-якого сучасного джерела мультимедіа, а вбудований адаптер бездротового зв’язку IEEE 802.11 n дозволить без дротів, передавати контент, включаючи відео Full HD на широкоформатний телевізор, проектор або інший пристрій.

Система 3Q Qoo! Tank WHDMI складається з приймача і передавача, радіус дії яких становить до 50 м, причому стіни будинку або офісу не будуть перешкодою для передачі сигналу. У домашніх умовах це дозволяє, наприклад, грати або дивитися фільм з ПК або приставки, розташованих у спальні, на плазмової панелі, що висить у вітальні. У офісі або навчальному закладі 3Q Qoo! Tank WHDMI буде корисним при проведенні лекцій, презентацій і семінарів, тим більше що система дозволяє виводити інформацію з одного джерела на кілька телевізорів, проекторів або моніторів.

3Q Qoo! Tank WHDMI відрізняється стильним зовнішнім виглядом і невеликими габаритами, завдяки чому стане прикрасою будь-якого інтер’єру. Для забезпечення безпеки бездротової передачі даних використовується криптографічний алгоритм AES128. Система підтримує новітні стандарти HDMI 1.3 і HDCP 1.2, що виключає виникнення проблем сумісності з різними пристроями.

3Q Qoo! Tank WHDMI може використовуватися не тільки як самостійний пристрій, але і як модуль для неттоп 3Q Qoo! Tank, який також підтримує відтворення Full HD. Рекомендована ціна новинки – 10 тис. руб.