5 додатків для перетворення android смартфона в веб-камеру для pc

41

Якщо у вас немає веб-камери, а ви хочете зробити відеодзвінок через комп’ютер, можна скористатися смартфоном. Існує чимало якісних додатків, які здатні перетворити смартфон в веб-камеру, дозволяючи заощадити на придбанні окремого пристрою. Більшість додатків з нашого списку працюють приблизно однаково.

Є клієнт для установки на комп’ютер і додаток для установки на смартфон. Вони зв’язуються між собою, і камера смартфона перетворюється в веб-камеру. Такий варіант можна застосовувати у великій кількості додатків, від ділових до відеоігор.

Camo

Завантажити

Camo являє собою відносно новий додаток в цьому списку. Можна використовувати будь-яку камеру зі смартфона, в тому числі передню. Настільний додаток працює з більш ніж 40 програмами, включаючи популярні zoom, meet, teams, obs, streamlabs, skype, twitch.

Підтримується роздільна здатність відео від 360p до 1080p. Можна застосовувати безліч android-пристроїв одночасно. Додаток безкоштовний для домашнього застосування, а ще існує корпоративна версія. Єдиний недолік полягає в тому, що це бета-версія, тому в ній не виключені баги.

Droidcam

Безкоштовне або $4,99

Завантажити

Droidcam є одним з найбільш старих додатків в нашому списку і відмінно справляється зі своїм завданням. Смартфон підключається до комп’ютера, підтримуючи відео на дозволах 720p і 1080p.є пряме підключення через usb і заглушення звуку телефонних дзвінків.

Можна дивитися droidcam з браузера, в результаті чого смартфон працює як ip-камера. Додаток безкоштовний і пропонує повну функціональність. Є версія pro за ціною $4,99 з додатковими можливостями, але і без них цілком можна обійтися.

Iriun

Безкоштовне або $4,49

Завантажити

Iriun є одним з нечисленних додатків з підтримкою дозволу 4k, але це залежить від можливостей вашого смартфона. Програма працює як і інші. На смартфон потрібно встановити додаток, на комп’ютер програму, а потім з’єднати їх.

Крім wi-fi підтримується підключення по usb. На тестових пристроях під управлінням windows 11 і android 11 все працювало без проблем. Бракує хіба що більш якісної документації для виправлення поширених помилок.

Ivcam

Безкоштовне

Завантажити

Ivcam являє собою досить якісне додаток з деякими незвичайними можливостями. Наприклад, можна записувати відео з екрану комп’ютера, використовувати дозвіл аж до 4к, налаштовувати частоту кадрів, підтримується аудіо і підключення по usb. На пк програма може робити фотографії з камери смартфона.

Xsplit connect

Безкоштовне або 5$

Завантажити

Xsplit connect є відомим ім’ям в сфері потокової трансляції, тому додаток для веб-камер у нього також є. Програма відмінно працює з настройками за замовчуванням і пропонує відмінну функціональність. Серед іншого тут є повзунок розмиття для налаштування ефекту боке.

Підтримуються популярні стрімінгові програми xsplit broadcaster, obs, streamlabs. Сама програма безкоштовна, але вона входить в програмний набір xsplit broadcaster з ціною від $5 на місяць.

Microsoft your phone

Безкоштовне

Завантажити

Додаток phone companion від microsoft не зовсім звичайне, але теж підходить для нашого списку. Тут комп’ютер не отримує доступ до камери смартфона, щоб використовувати його як веб-камеру. Однак, ви зможете використовувати додатки зі смартфона на екрані комп’ютера. Це означає, що ви зможете запустити додаток на зразок zoom і провести зустріч, бачачи співрозмовників на великому моніторі.

Такий підхід не працює при створенні контенту і потокових трансляціях, але для навчання і роботи він може бути зручний. Програма безкоштовна і без обмежень функціональності.