Acer анонсувала сімейство мультимедійних пристроїв Revo Family

461

Корпорація Acer представила сімейство нових домашніх мультимедійних пристроїв Acer Revo – мультимедійний центр Acer Revo, медіа-плеєр Acer RevoView і домашній сервер Acer RevoCenter.


Acer Revo

Acer Revo є універсальним мультимедійним центром, виконаний в елегантному дизайні. У комплекті з ним поставляється бездротовий контролер RevoPad, що є по суті універсальним бездротовим пультом дистанційного управління, що забезпечує простоту управління всіма пристроями сімейства і зручну навігацію в середовищі цифрового контенту та просторі Інтернет.

Acer RevoView
Acer RevoView

Компактний HD медіа-плеєр Acer RevoView виконаний в стильному дизайні, з чорною глянсовою обробкою і великою кнопкою включення живлення з блакитний підсвічуванням, що забезпечує легкий доступ до управління пристроєм навіть у темряві. Пристрій може підключатися безпосередньо до телевізора як звичайний побутовий DVD-плеєр і не вимагає яких-небудь додаткових і складних налаштувань, а численні порти і роз’єми дозволять підключити до RevoView цілий спектр домашньої електроніки – від сучасних акустичних систем об’ємного звучання, до зовнішніх USB носіїв.

Acer RevoCenter
Acer RevoCenter

Acer RevoView підтримує відтворення цифрового і аналогового контенту в безлічі різних медіа-форматів з різних пристроїв: зовнішніх USB носіїв і жорстких дисків, флеш-карт, оптичних дисків і мережевих пристроїв (протокол UPnP). Підключення Acer RevoView на домашній аудіо-відео техніці здійснюється через HDMI інтерфейс, підтримує передачу контенту високої чіткості (HD).

Acer RevoCenter являє собою компактний домашній сервер, що функціонує під управлінням операційної системи Microsoft Windows Home Server і забезпечує мережеве зберігання всього домашнього мультимедійного контенту – від фотографій до музики і фільмів. За допомогою цього пристрою можна зберігати і захищати домашній контент, обмінюватися ними з друзями та родиною, управляти безпекою, резервним копіюванням і відновленням даних всіх домашніх комп’ютерів і мережевих пристроїв. Acer RevoCenter також підтримує потокову передачу мультимедійного контенту, забезпечуючи відтворення в режимі онлайн. Сам домашній сервер побудований на базі дискової системи, що підтримує установку до чотирьох 3,5-дюймових жорстких дисків з інтерфейсом Serial ATA, і здатний забезпечити сумарну ємність дискового простору до 8 Тб.