Acer анонсував високопродуктивні ноутбуки

274

Корпорація Acer представила в Росії нову лінійку ноутбуків Aspire, що пропонують користувачам весь необхідний функціонал для вирішення будь-яких завдань на роботі чи вдома.

Нова лінійка включає в себе 3 моделі: Acer Aspire 4745 з діагоналлю екрана 14 дюймів, Acer Aspire 5745 з діагоналлю екрана 15,6 дюймів і Acer Aspire 7745 з діагоналлю екрана 17,3 дюйма.

Ноутбуки серії Aspire x745 оснащені новітніми надшвидкісними мобільними процесорами Intel Core i7, i5 і i3, що дозволяє забезпечити максимальну продуктивність для ігор, розваг та одночасного виконання декількох завдань.

Acer Aspire x745 виконані в новому строгому дизайні. Через гладку глянсову поверхню чорної кришки з округленими кутами проглядає малюнок, що нагадує візерунок тканини. Клавіатура Acer FineTip з великими клавішами, а також зручна опора для рук з матовою металевою поверхнею, на якому не залишаються відбитки пальців, дозволяють комфортно набирати текст. Сенсорна панель з функцією розпізнавання декількох одночасних торкань дозволяє «скролити», масштабувати або гортати сторінки всього одним дотиком.

Acer Aspire x745

Ноутбуки нової лінійки Aspire x745 забезпечують яскраве, живе зображення і підвищену читаність в умовах поганого освітлення завдяки екрану Acer CineCrystal зі співвідношенням сторін 16:9 і технологією світлодіодного підсвічування без вмісту ртуті.

Оптимізована система просторового звучання Dolby з двома вбудованими стереодинаміками і оптимізованої звуковою системою Dolby Home Theater третього покоління в поєднанні з шестиканальним висновком просторового звуку True5.1 забезпечує реалістичне звучання. Передбачена підтримка інтегрованого дисків Blu-ray Disc.

Нові ноутбуки оснащені модулями пам’яті DDR3 об’ємом до 8 Гб (деякі моделі – до 16 Гб). Жорсткі диски великого об’єму дозволяють зберігати велику кількість цифрових даних. Пристрій для читання карт підтримує найпоширеніші формати карт пам’яті.

Acer Aspire x745

Acer Aspire 7745, оснащені високопродуктивним чотирьохядерним процесором, 4 роз’ємами для пам’яті DDR3 об’ємом до 16 Гб, великим дисплеєм, двома жорсткими дисками об’ємом до 1,28 Тб, а також можливістю відтворення відео і аудіо у високому дозволі, являє собою заміну настільного ПК

Повний спектр можливостей підключення досягається з допомогою найсучасніших дротяних і бездротових технологій: мережеве підключення 802.11 a/b/g Wi-Fi Certified з підтримкою Acer SignalUp з бездротовою технологією Nplify, додаткова функція Bluetooth 2., Gigabit LAN і модем.
Рішення Acer Video Conference, що включає веб-камера Acer Crystal Eye, програмне забезпечення Acer Video Conference Manager і технологію Acer PureZone дозволяє підтримувати зв’язок з друзями і здійснювати сеанси конференц-зв’язку.

Встановлена на окремих моделях утиліта Acer Arcade Deluxe являє собою мультимедійний портал. Це рішення для керування мультимедійними файлами за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.

Рекомендована роздрібна ціна Acer Aspire 4745 від 28 тис. рублів.
Рекомендована роздрібна ціна Acer Aspire 5745 – від 29 тис. рублів.
Рекомендована роздрібна ціна Acer Aspire 7745 – від 38,5 тис. рублів.