Acer beTouch E140 – продуктивний смартфон в компактному корпусі

555

Корпорація Acer оновила стильну молодіжну лінійку бюджетних смартфонів beTouch, представивши новий смартфон beTouch E140.


Acer beTouch E140

Смартфон Acer beTouch E140 побудований на базі процесора Qualcomm MSM 7227, працює під управлінням ОС Android 2.2 (Froyo), оснащений 2,8-дюймовим сенсорним екраном з інтуїтивно-зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом з можливістю персоналізації, п’ятипозиційним джойстиком, чотирма сенсорними кнопками, а також апаратними кнопками «Виклик» і «Відбій», що забезпечують додаткову зручність використання.

Acer beTouch E140
Acer beTouch E140

Завдяки встановленим додаткам Facebook, YouTube і Twitter, контакти користувача beTouch E140 завжди будуть під рукою, а роз’єм для карт пам’яті MicroSD (до 32 Гб) забезпечує широкі можливості для зберігання великого обсягу мультимедійного контенту. У Acer beTouch E140 встановлені такі програми, як безкоштовний потоковий програвач мультимедійного контенту Acer Spinlets, програвач nemoPlayer, а також Acer UrFooz, за допомогою якого можна створити свого віртуального двійника для соціальних мереж.

Acer beTouch E140
Acer beTouch E140

Смартфон beTouch E140 обладнаний цифровою камерою з роздільною здатністю 3.2 мегапікселя, FM-радіо з функцією RDS для прослуховування улюблених радіопередач в дорозі і акумуляторною батареєю ємністю 1300 маг. Новинка оснащена модулями 3G і GPS, підтримує HSDPA, WiFi і Bluetooth.

Acer beTouch E140 надійде в продаж в Росії в січні 2011 року за орієнтовною ціною 8 тис. рублів.