Acer представив нову лінійку LED-телевізорів

517

Корпорація Acer представила на російському ринку нову лінійку багатофункціональних LED телевізорів: Acer AT1926DL, Acer AT2026DL і Acer AT2326DL з діагоналями екранів 19, 20 і 23 дюйма відповідно.

Дві моделі з нової лінійки телевізорів Acer – AT2026DL і AT2326DL – являють собою домашні мультимедійні центри розваг у форматі HD. З їх допомогою можна дивитися цифрові (DVB-T) і аналоговий ТВ-програми.

Крім того, новинки підтримують відтворення медіафайлів як з USB флеш карт пам’яті, так і з зовнішніх жорстких дисків.

Завдяки роз’єму D-Sub (VGA) і двом роз’ємам HDMI (v 1.3), один з яких розташований на бічній частині корпусу, нові LED-телевізори Acer можна використовувати в якості моніторів, підключивши до них будь-які мультимедійні пристрої, наприклад, BD/DVD-плеєр, відеокамеру, ігрову приставку або ПК.

Моделі AT1926DL і AT2026DL повністю поєднані зі стандартами відео дозволу HD-ready, а модель AT2326DL підтримує дозвіл Full HD.

При виробництві нових телевізорів Acer був використаний цілий ряд інноваційних технологій, призначених для поліпшення чіткості зображення, особливо при відтворенні динамічних сцен.

Технологія InfiniContrast, що забезпечує високий рівень контрастності, що дозволяє одержати високу якість зображення.

Завдяки тому, що в якості підсвічування екрану використовуються світлодіоди, товщина корпусу і вага нових телевізорів Acer значно зменшилися в порівнянні з попереднім поколінням пристроїв.

Всі новинки також укомплектовані пультом дистанційного керування з можливістю вертикального зберігання.

Пропонована роздрібна ціна на Acer AT1926DL становить 9,4 тис. руб, Acer AT2026DL – 10 тис. крб, Acer AT2326D – 12 тис. руб.