Acer представив нову лінійку стильних нетбуків Aspire One Happy

587

Компанія Acer представила в Росії нову лінійку нетбуків Aspire One Happy, виконаних в 4 яскравих колірних рішеннях: рожевий (Candy Pink), пурпурний (Lavender Purple), зелений (Lime Green) і синій (Hawaii Blue). У нетбуки Aspire One Happy встановлені дві працюють поперемінно операційні системи: Windows 7 Starter і Android 2.1. Запустивши операційну систему Android, користувач зможе почати Інтернет-серфінг або перевірити свою поштову скриньку вже через 15 секунд після включення нетбука. Нетбуки Aspire One Happy дозволяють перемикатися між двома ОС без перезавантаження. Ще більше цікавихнови на сайті http://topstyle.org.ua


Acer Aspire One Happy

Ультратонкий (всього 24 мм) і ультралегкий – 1,25 кг для моделей з 6-елементною батареєю, Aspire One Happy обладнаний SD дисплеєм Acer CrystalBrite розміром 28 см (10,1 дюймів), роздільною здатністю 1024×600 пікселів і співвідношенням сторін 16:9, завдяки якому нетбук стає придатним інструментом для інтернет-серфінгу та перегляду відео. Крім того, дисплей використовує світлодіодне підсвічування і забезпечує 22,2% енергозбереження у порівнянні з дисплеями інших нетбуків.

Acer Aspire One Happy
Acer Aspire One Happy

Всього одна зарядка батареї забезпечує до 8 годин автономної роботи. Aspire One Happy поставляється в комплекті з мережним блоком живлення Acer MiniGo, який менше і на 34% легше в порівнянні зі звичайними блоками живлення, а також на третину скорочує період зарядки. Крім того, блок живлення забезпечується опціонними взаємозамінними вилками для підключення до електромереж в будь-якій точці світу, тому користувач завжди зможе підібрати потрібний тип штепсельної вилки.

Acer Aspire One Happy
Acer Aspire One Happy

Нетбук Aspire One Happy випускається з декількома опціями підключення: Wi-Fi CERTIFIED, Ethernet або модемом 3G. Також можна скористатися високошвидкісною передачею медіа-файлів або документів за допомогою опціонального адаптера Bluetooth 3.0+HS. Крім того, бездротова технологія Acer SignalUp забезпечує поліпшені можливості передачі і прийому WiFi сигналу.

Acer Aspire One Happy
Acer Aspire One Happy

Виконана в білому кольорі, ергономічна клавіатура з великими клавішами забезпечує комфортну роботу з текстом. А тачпад гарантує більш комфортну навігацію: простими рухами пальцем можна прокручувати веб-сторінки, перегортати файли і фотографії, також можна збільшувати або зменшувати зображення за лічені секунди.

Acer Aspire One Happy
Acer Aspire One Happy

Aspire One Happy комплектується новими процесорами Intel Atom N450 або двоядерними процесорами N550, чіпсетом Mobile Intel NM10 Express і до 2 Гб пам’яті DDR3 . Графічний адаптер Intel Graphics Media Accelerator 3150 з 64 Мб відео-пам’яті підтримує Microsoft DirectX 9 і забезпечує високоякісне відображення графічних файлів. Незважаючи на свій невеликий розмір, нетбук оснащується жорстким диском ємкістю до 250 Гб, а також вбудованим багатофункціональним кардрідером для ще більш зручного зберігання і передачі файлів.

Інтелектуальні технології енергозбереження у поєднанні з екологічно чистим виробництвом дозволили створити повністю екологічно безпечний пристрій. Відповідність до директив RoHS і WEEE означає меншу кількість небезпечних речовин, використовуваних у процесі виробництва. Блок живлення Acer MiniGo, дисплей зі світлодіодним підсвічуванням, а також економічний процесор забезпечують відповідність пристрою вимогам Energy Star.

Нетбуки Aspire One Happy надійдуть у продаж в російських роздрібних мережах в кінці жовтня 2010 року. Рекомендована роздрібна ціна Acer Aspire One Happy – від 12 тис. рублів.