Acer представив новий 3D відеопроектор S5200

516

Корпорація Acer представила на російському ринку новий відеопроектор Acer S5200, який дозволяє переглядати відео та зображення у форматі 3D.


Acer S5200

Тривимірне зображення досягається за допомогою сумісної відеокарти, спеціальних 3D-окулярів і технології DLP 3D Ready, яка за рахунок частоти зміни кадрів (120 Гц) перетворює плоску поверхню стін вітальні, офісу або навчальної аудиторії в тривимірний екран.

Для перегляду двомірного зображення у форматі 3D необхідно «обдурити» зір: зображення для кожного ока формується окремо. Швидкісна технологія DLP дозволяє відображати два зображення на екрані одночасно. При цьому спеціальні окуляри об’єднують два зображення, створюючи ефект 3D.

Технологія Ultra-Short Throw дозволяє отримати зображення з діагоналлю 1 м навіть на відстані 0,5 м від екрана.

Acer S5200 повністю сумісний з системою Crestron Network System, що забезпечує можливість повного управління проектором через локальну мережу, включаючи моніторинг, дистанційне включення/вимикання живлення (в тому числі, запрограмоване), а також дистанційне керування проектуванням, включаючи вибір джерела сигналу і одночасне управління кількома проекторами.

Acer S5200 дозволяє відтворювати зображення з більш природними і збалансованими відтінками, завдяки технології Acer Color Boost II+ з оптимізованим 6-сегментним колірним колесом, потужним алгоритмом передачі зображень і вдосконаленою формою імпульсу лампи. Яскравість кольору оптимізована і автоматично адаптується для типу проектованого зображення з допомогою утиліти Acer eView Management.

З часом якість кольору при відтворенні на проекторах знижується, і зображення набуває жовтуватий або зеленуватий відтінок. Тепер проектори Acer використовують переваги технологій ColorSafe і DLP, що забезпечують високу якість зображення навіть при тривалому використанні і виключають можливість втрати кольору.

Порт HDMI забезпечує зручність підключення сучасних цифрових джерел сигналу. Сучасна технологія лампи яскравістю 3000 люменів ANSI, контрастність 2500:1 і власне дозвіл XGA дозволяють добитися високої якості яскравості, кольору і чіткості зображення.

Завдяки функції Blackboard mode, що забезпечує чітку проекцію і точну передачу кольору навіть на кольорових поверхнях, S5200 не вимагає виконання налаштування екрану. Функція вертикальної корекції трапецеїдальних спотворень під кутом 40 градусів дозволяє усунути вертикальні спотворення таким чином, щоб глядачі завжди бачили ідеально прямокутну проекцію, незалежно від місця розташування проектора.

Завдяки установці лампи через верхню кришку, користувачі можуть з легкістю самостійно замінювати лампу, навіть якщо проектор змонтований на стелі.

Acer S5200 використовує екологічне рішення Acer EcoProjection, що дозволяє знизити споживання електроенергії в режимі очікування до 80%. Крім того, при відсутності вхідного сигналу протягом 5 хвилин, проектор автоматично переходить в економічний режим, що дозволяє знизити енергоспоживання до 20%, також він автоматично вимикається при відсутності вхідного сигналу протягом певного часу. Пакет Acer EcoProjection включає Acer ePower Management для персональної настройки параметрів енергозбереження.

Для зручності використання проектори Acer використовують комплект програм Empowering Technology, що полегшує роботу з проекторами і забезпечує миттєвий доступ до простої налаштуванні, а також до службових програм для перегляду і установки таймера.

Пропонована роздрібна ціна на Acer S5200 становить 39 тис. рублів.