Acer представив серію настільних ПК Aspire X3900

436

Корпорація Acer представила нову серію домашніх ПК Aspire X3900. Нові Acer Aspire X3900 – це потужні і продуктивні ПК в компактному форм-факторі, що становить лише близько третини від обсягу стандартного настільного комп’ютера.


Acer Aspire X3900

Aspire X3900 оснащені новими процесорами Intel Core i3. Завдяки наявності в процесорах декількох обчислювальних ядер, забезпечується також і швидке одночасне виконання декількох завдань. Варто також окремо відзначити знижене енергоспоживання нових процесорів, наслідком якого є зниження рівня енергоспоживання самими ПК.

Набір мікросхем Intel H57 Express містить графічний адаптер Intel Graphics Media Accelerator HD*, що забезпечує відтворення відео у високому дозволі, комфортну роботу з мультимедійними додатками і оптимальну ігрову продуктивність. Також Acer Aspire X3900 вбудований аудіо-адаптер, що відтворює звук високої чіткості (HD) і підтримує систему звучання 5.1.

Додаток Acer Arcade Deluxe, встановлене на Aspire X3900, дозволяє редагувати фотографії і відео, а також обмінюватися фотографіями з друзями за допомогою Flickr і YouTube.

Жорсткий диск Aspire X3900 з інтерфейсом Serial ATA і об’ємом до 2 Тб дозволить зберегти мультимедійний контент користувача. Крім того, Aspire X3900 оснащений портом eSATA, до якого можна підключити зовнішні носії, наприклад, зовнішні жорсткі диски з відповідним інтерфейсом і отримати швидкість передачі даних, в шість разів перевищує швидкість зовнішніх носіїв попереднього покоління, оснащених інтерфейсом USB.

Настільні ПК Aspire X3900 поставляються з передвстановленою утилітою Acer eRecovery Management, що спрощує процес відновлення даних з повним або поступовим резервним копіюванням і повторною установкою драйверів або програм за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.

Acer Aspire X3900 надійде в продаж в Росії в лютому 2010 року. Рекомендована роздрібна ціна на Aspire X3900 – від 18 тис. рублів.