Acer Revo RL100: мультимедійне рішення для дому

138

Компанія Acer представила на російському ринку медіацентр Acer Revo RL100.


Acer Revo RL100

Acer Revo RL100 оснащений передвстановленою системою Clear.fi, яка являє собою інноваційну платформу, що забезпечує інтуїтивно-зрозуміле і комфортне спільне використання контенту, розташованого на всіх домашніх цифрових пристроях, об’єднаних в домашню мережу. Ідея Acer Clear.fi полягає у створенні зручної мережевої системи із загальним інтерфейсом для обміну медіафайлами, що знаходяться на різних пристроях користувача, без використання носіїв (дисків, флешок і т. д.).

Acer Revo RL100
Acer Revo RL100

Платформа Clear.fi не вимагає ніякої попередньої настройки, з її допомогою будь-який пристрій Acer може миттєво підключатися до бездротової домашньої мережі та обмінюватися збереженими мультимедійними файлами з іншими цифровими пристроями.

Acer Revo RL100
Acer Revo RL100

Корпус тонкого і елегантного Acer Revo RL100 відрізняється стильною чорною обробкою, цей медіацентр можна встановити як горизонтально, так і вертикально – з допомогою знімної підставки. В комплекті відсутні звичні маніпулятори – клавіатура і миша, замість них користувачам пропонується RevoPad – пульт дистанційного управління, який може використовуватися як сенсорна QWERTY-клавіатура, а також як мультісенсорная панель, що дозволяє управляти курсором миші, переглядати, повертати зображення і змінювати їх масштаб.

Acer Revo RL100
Acer Revo RL100

Продуктивність і функціональні можливості Acer Revo RL100 забезпечуються двоядерним процесором AMD Athlon II Neo і графічним адаптером сімейства NVIDIA ION нового покоління, що гарантує якісне зображення і відтворення відео у форматі Full HD 1080p. Окремі модифікації Acer Revo RL100 оснащені вбудованим гібридним ТБ-тюнером. Для відтворення оптичних дисків Acer Revo RL100 використовує записуючий оптичний привід DVD або, в деяких модифікаціях, BD-Combo оптичний привід, який забезпечує відтворення HD-контенту (1080p) і 3D зображення при підключенні до будь-якого монітора або ЖК-телевізора, який оснащений HDMI інтерфейсом і підтримує відображення контенту в 3D-режимі. Медіацентр Acer Revo RL100 оснащується оперативною пам’яттю стандарту DDR3 об’ємом до 4 ГБ і жорстким диском SATA ємністю до 500 Гб. Для досягнення максимуму простоти і комфорту використання, Acer Revo RL100 оснащений трьома USB портами, універсальним карт-рідером, адаптерами бездротового (WiFi) і дротовий (Gigabit Ethernet) мереж. Робота Acer Revo RL100 здійснюється під управлінням операційної системи Windows 7 Home Premium 64-bit.

Пристрій надійшов у продаж в російських роздрібних мережах за ціною від 17 тис. рублів.