Acer S5201M: 3D-проектор для навчання

489

Компанія Acer розширила свою лінійку інноваційних інтерактивних рішень для оптимізації навчального процесу, представивши на російському ринку «розумний» ультракороткофокусний проектор Acer S5201M. У новинці є всі функції, необхідні для роботи викладачів, і саме зручне управління, контроль і передача зображення через LAN (локальну мережу), USB-інтерфейс, технологія DLP 3D, а також ультра короткий фокус, який дозволяє отримати велике зображення навіть в невеликому приміщенні.


Acer S5201M

У розроблений спеціально для освітніх установ проектор Acer S5201M передустановлена технологія Interactive Whiteboard (Інтерактивна Дошка), що перетворює звичайний екран в інтерактивний з можливістю писати на ньому за допомогою ручки Acer SmartPen. За допомогою електронної ручки користувачі можуть запускати додатки, відкривати і згортати вікна – зовсім як при роботі з мишею. Також з її допомогою можна малювати або писати коментарі до спроецированному зображення, що зробить заняття більш цікавими і ефективними. Більш того, SmartPen дозволяє взаємодіяти з проекцією безпосередньо простим дотиком до екрану або дистанційно, малювати або працювати з додатками на відстані, забезпечуючи, таким чином, більшу гнучкість навчального процесу.

Технологія Crestron Network System забезпечує повний контроль управління проектором через локальну мережу. Таке рішення включає в себе безліч значимих функцій, таких як моніторинг, дистанційне включення/вимикання, віддалене управління проекційним зображенням, багатоканальна система діагностики, онлайн діалог з системним адміністратором, система аварійного оповіщення по e-mail, і т. п. Крім того, функція Remote desktop дозволяє користувачам дистанційно зв’язатися з будь-яким ПК, який активується через сервісну програму Acer eProjection і з’єднується з проектором по локальній мережі (LAN). При підключенні проектора по мережевому кабелю можна використовувати функцію Remote Desktop і не розміщувати в кожному класі окремий комп’ютер, тим самим знизивши витрати на закупівлю обладнання.

Acer S5201M може перетворити будь-який урок в захоплюючу 3D пригода. Тривимірне зображення стало реальністю завдяки технології DLP 3D Ready, яка при високій частоті оновлення (120Гц) може перетворити плоску стіну кімнати в 3D екран. Це рішення дозволяє, наприклад, досліджувати анатомію людини або простір Всесвіту в 3D, відвідувати знамениті місця археологічних розкопок і відчути відчуття реальності того, що відбувається.

З функцією Ultra-Short Throw (ультра короткий фокус) цей проектор здатний якісно відображати картинку, навіть якщо він розташований поблизу екрана. На відстані 1 м чіткі і точні зображення проектуються на екран з діагоналлю до 205 см (81 дюйм). Завдяки цій функції, промені проектора більше не світять в очі доповідачу, який, у свою чергу, під час презентації не загороджує екран.

Проектор S5201M відтворює зображення з натуральними і збалансованими відтінками, забезпечуючи реалістичні тони завдяки Acer ColorBoost II+ з оптимізованим 6-сегментним колірним колесом, потужним процесором обробки зображень і вдосконаленою формою імпульсу лампи для поліпшення передачі кольору. Технологія Acer eView Management регулює яскравість кольорів і автоматично адаптує їх під тип проектованого зображення.

З плином часу перенесення кольорів проекторів може погіршуватися, в зв’язку з чим зображення на екрані набуває жовтий чи зелений відтінок. Але тепер в оптичних компонентах проекторів застосовується технологія Acer ColorSafe II, DLP і технологія компенсації кольору від Acer.

Порт HDMI забезпечує підключення до сучасним цифровим пристроям. Технологія використання ламп з рівнем яскравості 3000 люмен за американським стандартом ANSI, коефіцієнт контрастності 3000:1 і власне дозвіл проектора XGA сприяють досягненню нового рівня яскравості, колірної точності і чіткості зображень.

Завдяки функції компенсації кольору стіни, проектор може точно відтворювати всі кольори, навіть якщо картинка проектується на кольорову поверхню. Просто потрібно вибрати OSD меню колір стіни, і проектор сам компенсує кольору. Крім того, функція Vertical Keystone Correction виправляє вертикальні трапецеїдальних спотворення так, що спроектований зображення завжди буде правильної прямокутної форми незалежно від того, в якому положенні знаходиться проектор. Користувач може легко змінити лампи, навіть якщо проектор підвішений до стелі, завдяки особливому проектного рішення Acer Top-loading Lamp з верхнім завантаженням.

Проектор S5201M також оснащений технологією EcoProjection, що представляє собою екологічно безпечне рішення, сприяє скороченню споживання електроенергії в черговому режимі до 80%. Проектор автоматично активує ECO режим при відсутності вхідного сигналу протягом 5 хвилин з додатковою економією енергії до 20% і сам виконує відключення, не отримавши вхідного сигналу протягом заданого часу. В комплект Acer EcoProjection входить також технологія Acer ePower Management, це інструмент, що дозволяє створювати індивідуальні енергозберігаючі схеми.

Для спрощення експлуатації, проектори Acer оснащені технологією (Empowering Technology), яка являє собою набір інструментів, призначений для того, щоб полегшити доступ до установчих налаштувань, утиліт і таймеру, допомагаючи користувачеві з першого разу розібратися в системі.

Проектор Acer S5201M надійде в продаж на російському ринку в другій половині жовтня 2010 року. Пропонована роздрібна ціна пристрою складе 55,4 тис. рублів.