Acer випустила смартфон Liquid Metal

642

Компанія Acer представила новий багатофункціональний смартфон Liquid Metal, виконаний в елегантному корпусі з металевими елементами, що працює під управлінням ОС Android 2.2 Froyo, оснащений потужним процесором Qualcomm MSM7230 з тактовою частотою 800 Мгц, а також фірмовою оболонкою Acer Breeze.


Acer Liquid Metal

Бічні панелі і задня кришка Acer Liquid Metal зроблені з нержавіючої сталі, а 3,6-дюймовий сенсорний дисплей має трохи опуклу форму, що надає смартфону особливий стиль. Так само, як і в інших пристроях лінійки Acer Liquid, світлодіодні індикатори розташовані на верхній панелі смартфона і інформують користувача про пропущені виклики, низькому рівні заряду батареї, а також вхідних повідомленнях СМС та електронної пошти.

Acer Liquid Metal
Acer Liquid Metal

Завдяки потужному процесору, Acer Liquid Metal дозволяє переглядати відео в 720p без конвертації, також в апарат встановлені кодеки DivX, XviD, з допомогою яких можна дивитися неконвертоване відео всіх поширених форматів.

Acer Liquid Metal
Acer Liquid Metal

Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс Acer Breeze, встановлений в Acer Liquid Metal, дозволяє користувачам максимально комфортно розташувати додатки і віджети в залежності від своїх уподобань. Крім таких додатків як Facebook, Twitter, YouTube, Picasa і Flickr, в Acer Liquid Metal встановлений зручний мультимедійний програвач NemoPlayer. Новий додаток Acer SocialJogger об’єднує оновлення соціальних мереж Facebook і Twitter, дозволяючи переглядати їх за допомогою колеса прокрутки, отримувати інформацію з допомогою спеціального міні-програм на головному екрані, а також коментувати і обмінюватися файлами з допомогою простого у використанні інтерфейсу.

Acer Liquid Metal
Acer Liquid Metal

Смартфон Acer Liquid Metal обладнаний 5-мегапіксельною камерою зі світлодіодним спалахом, автофокусом, геотеггінгом, можливістю ручного налаштування світлочутливості і автотаймером, а також функціями стабілізації зображення і розпізнавання обличчя і усмішки

Acer Liquid Metal підтримує технологію Dolby Surround, забезпечує чисте і якісне звучання; параметри звуку можна налаштовувати за допомогою еквалайзера і функції динамічного посилення низьких частот.

За допомогою технології DLNA/UPnP смартфон Acer Liquid Metal можна використовувати як бездротовий сервер для всіх домашніх пристроїв користувача. Весь мультимедійний контент, збережений в смартфоні, можна переглядати на екрані ПК, телевізора або ігрової консолі. Крім того, смартфон можна використовувати для підключення настільного ПК до Інтернету через порт USB. В Acer Liquid Metal встановлено ПО Acer EasyLink, що забезпечує, в тому числі, захищене підключення до Інтернету (https). Смартфон також можна використовувати в якості точки доступу Wi-fi для підключення всіх бездротових пристроїв до Інтернету.

Acer Liquid Metal надійде в продаж на російському ринку на початку 2011 року і буде поставлятися в двох колірних рішеннях: чорний (Trendy silver) і коричневий (Elegant brown).