Acer випустив стильні ноутбуки Aspire Ethos 5943G і 8943G

475

Корпорація Acer представила в Росії нову лінійку мультимедійних ноутбуків Aspire Ethos, виконаних в новому стильному дизайні і пропонують користувачам високу продуктивність. Ще більше цікавихнови на сайті http://kpln.com.ua/

Нова лінійка ноутбуків включає в себе 2 моделі: Acer Aspire Ethos 5943G і 8943G з діагоналями екранів 15,6 і 18,4 дюймів відповідно. У новинки попередньо встановлена операційна система Microsoft Windows 7.


Acer Aspire Ethos 5943G

Однією з відмінних особливостей дизайну лінійки Aspire Ethos є багатофункціональний тачпад. Натискання на клавішу, розташовану посередині сенсорної панелі, перетворює її в медіа-консоль, що дозволяє швидко і інтуїтивно зрозуміло керувати мультимедійним контентом і змінювати гучність відтворення звуку.

Ноутбуки Acer Aspire Ethos створені на основі новітніх процесорів сімейства 2010 Intel Core, що забезпечують високу продуктивність для відтворення музики, ігор, відео, фільмів, фотографій, спілкування в соціальних мережах і роботи з іншими ресурсоємними додатками. Нові процесори Intel Core i7 і Core i5 також використовують ексклюзивну технологію Intel Turbo Boost , яка забезпечує динамічне прискорення у відповідності з навантаженням і оптимізує продуктивність, коли це необхідно.

Acer Aspire Ethos 5943G
Acer Aspire Ethos 5943G

Ноутбуки лінійки Aspire Ethos оснащені відеокартами ATI Mobility RadeonTM HD 5000 з підтримкою HDR Texture Compression, Shader Model 5.0 і Microsoft DirectX 11.

Завдяки дисплею Acer CineCrystal без рамки, з співвідношенням сторін 16:9, дозволом Full HD (для моделі 8943G) або HD (для моделі 5943G), нові Aspire Ethos забезпечують більш широкий кут огляду, високу контрастність і насичені кольори зображень. У дисплеях ноутбуків використовується технологія світлодіодного підсвічування без вмісту ртуті, що робить якість зображення ще більш високим, підвищує зручність читання тексту в умовах недостатнього освітлення і знижує рівень енергоспоживання.

Нові Aspire Ethos використовують технологію Dolby Home Theater третього покоління в поєднанні з найбільш ефективними технологіями передачі звуку – CineSurround, True 5.1 і спеціальним сабвуфером. А модель Aspire Ethos 8943G є першим ноутбуком з п’ятьма вбудованими динаміками.
Потужний сабвуфер з решіткою з нержавіючої сталі розташований в нижній частині пристроїв для посилення низьких частот, досягнення більш реалістичного ефекту звучання і відсутності перешкод.

Великий обсяг жорсткого диска – до 1,28 Тб (2 х 640 Гб) здатний вмістити великі мультимедійні колекції. Ноутбуки Aspire Ethos можуть бути обладнані приводом Blu-Ray Disc або універсальним оптичним приводом DVD Super Multi для багатошарових дисків. Крім того, для більш легкої і швидкої передачі даних ноутбуки лінійки Aspire Ethos оснащені пристроєм читання карт пам’яті «multi-in-1», який підтримує найбільш поширені формати карт.

Ноутбуки Aspire Ethos використовують найсучасніші дротові і бездротові технології: підключення Wi-Fi Certified з підтримкою Acer SignalUp з використанням бездротової технології Nplify, Bluetooth 2.1+ (для окремих модифікацій) і Gigabit LAN. Рішення Acer Video Conference, що включає веб-камера Acer Crystal Eye з високим дозволом і вбудований мікрофон, що дозволяє залишатися на зв’язку і організовувати відеоконференції.

Повна підтримка DirectX 11 пропонує високу продуктивність для ігор і якість відео з візуальними ефектами 3D, природної підсвічуванням і реалістичними зображеннями. Microsoft DirectX 11 (Direct3D 11) підтримує всі функції Tessellation, прискорену багатопотокове оброблення даних і DirectCompute 11, що забезпечує підвищену продуктивність і більш високу якість графіки для ігор і мультимедійних додатків.

Share Model 5.0 включає цілий ряд нових можливостей, що забезпечують гнучкість доступу до даних, а також значну економію часу, покращена якість зображення і скорочення часу обробки даних відеокартою.

Рекомендована роздрібна ціна Acer Aspire Ethos 5943G – від 40 тис. рублів, рекомендована роздрібна ціна Acer Aspire Ethos 8943G – від 47 тис. рублів.