«Айчиталка» – рідер з розширеними функціями

422

Компанія «Аймобилко» починає продажі «Айчиталки» —день моделі пристрою для читання електронних книг.


Айчиталка

«Айчиталка» коштує 6 тис. рублів. Рідер має сенсорний 6-дюймовий екран Sipix (600х800 пікселів), підтримує більшість популярних текстових форматів, а також графічний формат .jpg. У нього також є WiFi модуль, вбудований браузер і програвач MP3 для аудіокниг і музики. Електронні чорнило витрачають електроенергію тільки в момент перегортання сторінок. Виробник обіцяє, що батарейки вистачить на 8 тис. переглядів.

Користувачі рідера зможуть купувати легальний контент на imobilco.ru. Цей сайт встановлений домашню сторінку в браузері читалки: купувати книги можна прямо з пристрою. «Ачиталка» не прив’язана до вмісту imobilco.ru у неї можна завантажувати файли, куплені в інших магазинах.

«Айчиталка» має малий розмір — всього 12х17 див. «Айчиталка» підтримує всі поширені формати електронних книг: спеціалізовані книжкові FB2 і ePUB, універсальний PDF, а також простий TXT.

«Айчиталка» автоматично визначає, як ви тримаєте її по відношенню до горизонту: вертикально чи горизонтально.

У пристрої 2 Гб вбудованої пам’яті. Цього обсягу вистачить, щоб зберігати в «Айчиталке» 1 тис. електронних книг або 500 музичних треків у форматі MP3.