Alligator TD-310 і TD-320: нові охоронні системи з двостороннім звязком

565

На ринок виходять нові охоронні системи Alligator TD-310 і TD-320.

Alligator TD-310 і TD-320 – повноцінні охоронні комплекси з двостороннім зв’язком. Це означає, що крім виконання дистанційних команд з брелока система може сама сповіщати господаря про стан автомобіля. Радіус дії в режимі оповіщення становить 1,2 тис. метрів. Застосування удосконаленого динамічного коду підвищує стійкість систем до спроб сканування і «код-граббінг».

Безліч програмованих охоронних і сервісних функцій забезпечують пристосовність систем до індивідуальним перевагам користувача та до різних умов експлуатації та охорони автомобіля.

Серед охоронних функцій в Alligator TD-310 і TD-320 варто відзначити активне і безпечне глушіння двигуна в режимі Anti-HiJack у випадку розбійного захоплення, обхід несправної зони при постановці на охорону з вказівкою зони/тригера (якщо, наприклад, несправний замок багажника, то цю зону захисту краще обійти). Крім того, є функція захисту від помилкових спрацьовувань системи FAPC.

Старша з представлених моделей Alligator TD-320 має системою дистанційного запуску двигуна. Ця функція повністю універсальна: вона сумісна як з автоматичною, так і з ручною трансмісією, з бензиновим і дизельним двигуном. Також TD-320 може бути встановлена на автомобілях, обладнаних кнопкою запуску SmartStart замість замка запалювання. Автоматичний запуск може виконуватися за такими параметрами (програмуються з брелока):

  • при низькій температурі з вибором значення температури;
  • по таймеру через обрані проміжки часу;
  • з 2 режимів щоденного запуску;