Amd rembrandt наступного покоління (ryzen 6000) вже запущений в масове виробництво

25

Як повідомляє відомий дослідник greymon55, масове виробництво нових графічних процесорів rembrandt, які на етапі розробки носили кодову назву yellow carp, вже почалося. Процесори rembrandt призначені для оснащення ноутбуків і настільних систем наступного покоління. Нові процесори amd повинні прийти на зміну моделям cezanne.

Графічні процесори rembrandt несуть з собою серйозні зміни в архітектурі обчислень в порівнянні з попередниками. Як і для попередньої серії cezanne, в лінійці rembrandt з’явиться дві групи моделей: «rembrandt h» і «rembrandt u». Перші будуть відрізнятися більш високою продуктивністю і мати тепловий пакет tdp, рівний 35-45 вт. Друга група буде охоплювати моделі процесорів з більш низькою продуктивністю, що мають tdp 15-25 вт. Серія h буде призначена для оснащення ноутбуків високого класу, серія u – для ноутбуків, де головною властивістю буде вважатися наднизьке енергоспоживання.

Rembrandt is already in mass production.

– greymon55 (@greymon55) september 3, 2021

Процесори rembrandt-h буде виготовлятися на базі 6-нм техпроцесу. Вони будуть використовувати архітектуру navi2x (rdna2). Їх “молодший” побратим rembrandt-u буде збудований на базі архітектури navi 2 (rdna2).

Новизна графічних процесорів rembrandt буде проявлятися також у використанні нових можливостей пам’яті lpddr5 і ddr5. Ці обчислювальні пристрої здатні демонструвати новий рівень продуктивності. Очікується, що в серії ryzen 6000 максимальна кількість ядер/потоків складе 8/16, відповідно

Згідно з попередніми прогнозами, випуск amd rembrandt повинен був початися на початку 2022 року. Але, зі слів експерта, масове виробництво amd rembrandt (ryzen 6000) вже почалося. Це дозволить побачити їх у роботі вже в першій половині 2022 року.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращих відеокарт для ігор . Вибрати кращу відеокарту для ігор непросто – для кого-то кращою може бути найдоступніша відеокарта, для інших найпродуктивніша. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо щомісяця оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу відеокарту для ігор в будь – якій ціновій категорії-від дешевше $100 до топового сегмента. Детальніше про це читайте в статті “краща відеокарта для ігор : поточний аналіз ринку”.

читайте також: