Анонс acer nitro xv272m в росії: ігровий монітор з турботою про очі

39

Компанія acer випустила для російського ринку ігровий монітор nitro xv272m з фірмовою технологій захисту зору visioncare 1.0.

Дизайн acer nitro xv272m відрізняється мінімалізмом. Його стиль успадкований з базової лінійки моніторів цієї серії. Екран має безрамкову конструкцію по трьох сторонах. Підставка відрізняється компактністю і займає мало місця на столі. Підтримується зміна кута нахилу від 5° до 25°, є регулювання висоти, поворот в горизонтальній площині на 360° і портретний режим.

Монітор має 27 дюймовий ips-екран з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів. Частота оновлення становить до 165 гц, час відгуку – до 1 мс. Дисплей володіє широкими кутами огляду, високою яскравістю 400 ніт і підтримує технологію acer comfyview, яка усуває відблиски, дозволяючи встановлювати його в будь-якому місці.

На дану модель отримано сертифікат vesa displayhdr 400, що відображає її якість. Колірне охоплення відповідає простору srgb на 99%. Підтримка технології black boost дозволяє налаштувати затемнення. Завершує картину технологія freesync premium, яка синхронізує рівень fps з частотою оновлення екрану. Завдяки цьому, вдається усувати розриви кадру і артефакти в динамічних сценах при різкій зміні ракурсу.

Для підключення доступні два порти hdmi 2.0 і displayport 1.2 a. Монітор можна використовувати одночасно з декількома пристроями. Є кілька портів usb 3.0 і вихід на навушники.

Налаштування монітора здійснюється за допомогою кнопок і п’ятипозиційного джойстика в нижній частині. Для налаштування можна також використовувати утиліту acer display widget.

Acer nitro xv272m буде продаватися за рекомендованою роздрібною ціною від 26 990 руб.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw . В останні роки число гравців на ринку моніторів (в першу чергу ігрових) неухильно зростає. Нещодавно до числа виробників таких пристроїв додалася і компанія cooler master. Сьогодні ми познайомимося з однією з двох моделей компанії-монітором cooler master gm34-cw. Це 34-дюймовий ігровий монітор з вигнутим екраном, частотою оновлення до 144 гц і підтримкою технології amd freesync другого покоління. Детальніше про це читайте в статті “огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw” .

читайте також: