Анонсована читалка з кольоровим E Ink-екраном

280

Китайська компанія Hanvon Technology планує випустити пристрій для читання електронних книг з кольоровим екраном, створеним за технологією E Ink.

В даний час існує лише одна комерційна читалка, яка використовує подібний екран – Fujitsu Flepia, однак це пристрій продається тільки в Японії, а його вартість перевищує тисячу доларів. Практично всі кольорові читалки інших виробників використовують LCD – або TFT-дисплеї.

Читалка Hanvon буде мати сенсорний екран діагоналлю 9,668 дюйма. У продаж вона надійде в березні і буде коштувати в Китаї 440 доларів. Представники компанії не виключають, що читалка буде продаватися в США. Її передбачувана вартість за межами Китаю не називається. Інші характеристики пристрою, а також його назву, не повідомляються.

У традиційних читалках зазвичай використовуються чорно-білі екрани, виконані за технологією електронного паперу. Ця технологія дозволяє продовжити термін роботи пристроїв від одного заряду батарей до двох тижнів і читати навіть під прямим сонячним світлом, що важко у випадку з іншими типами екранів. У той же час пристрою з E Ink не дозволяють переглядати відео, а кольори на них виглядають блякло, повідомляє Lenta.ru.