Apple glass зможе проектувати зображення безпосередньо на сітківку (2 фото)

27

Окуляри віртуальної реальності apple glass є одним з найбільш таємничих і засекречених пристроїв, розробка яких ведеться компанією apple протягом вже декількох років. З першої згадки про apple glass в інтернеті почали з’являтися відомості про оригінальні патенти, зареєстрованих apple і здатних стати технологічною базою секретного пристрою.

Нещодавно з’явилися відомості про один з найоригінальніших і фантастичних патентів, який може позбавити apple glass від необхідності встановлювати дисплеї перед очима користувача. Патент на винахід під назвою “прямий ретинальний проектор” зареєстрований apple в патентному відомстві сша ще в лютому 2016 року, але опублікований тільки в жовтні 2021 року.

Головна ідея винаходу полягає в прямій проекції зображення на сітківку ока за допомогою мініатюрного проектора і дзеркала, розміщеного перед оком користувача. Створений проектором світловий промінь відбивається від еліпсоїдного дзеркала, проникає в око через зіницю і створює проекцію на сітківці.

Основним недоліком сучасних vr-окулярів є “неузгодженість” між видимим на дисплеї зображенням, яке створює ілюзію глибини і великих відстаней, і усвідомленням користувачем, того факту, що зображення розміщується на мініатюрному екрані безпосередньо перед оком.

За заявою розробників, пряма проекція зображення на сітківку ліквідує двоїсте сприйняття віртуальної реальності, і контент сприймається більш реалістично і комфортніше. Чи буде реалізована дана технологія в apple glass-невідомо, так як компанія як і раніше зберігає мовчання про таємничому пристрої.