Apple надала можливість ставити оцінки і залишати відгуки до системних додатків ios через app store

16

Довгий час app store не дозволяв користувачам оцінювати або рецензувати вбудовані програми apple для iphone і ipad, такі як mail, music, news, stocks і calculator. Однак, схоже, що після виходу ios 15 на початку цього місяця apple зняла це обмеження. Системні програми відтепер під прицілом користувачів.

Як і слід було очікувати, відгуки покупців вже надходять на додатки apple, причому додаток “подкасти” в даний час знаходиться в найгіршому становищі за статистикою з рейтингом 2,0.

Хоча у apple не було причин офіційно оголошувати про зміну цієї політики, можливо, компанія відкрила її через наближення конкурентного тиску. Відомо, що стороннім додаткам не дозволяється приховувати свої рейтинги в app store.

Ви можете оцінювати і рецензувати будь — який додаток apple, яке можна видалити і повторно встановити через app store, тому основні системні програми, такі як “телефон” або “повідомлення”, виключаються-вони просто не представлені в app store.

Жодне стокове додаток apple не наближається до ідеальної оцінки в 5 зірок. “диктофон”, схоже, є найбільш високо оціненим вбудованим додатком apple на даний момент – 4 зірки. У додатку “погода” також відносно непогані показники – 3,7. Такий же рейтинг у наймасовішого сервісу, apple music, який вже набрав близько 300 голосів.

За посиланням.