Apple працює над більш глибокою інтеграцією carplay, включаючи управління кондиціонером і аудіосистемою

12

У той час як чутки про створення apple власного автомобіля не вщухають, apple присутній в інших автомобілях через carplay. Це сервіс, який дозволяє підключеному iphone відображати карти, комунікаційні програми та багато іншого на дисплеї автомобільної інформаційно-розважальної системи.

Повідомляється, що apple хоче розширити функціональність carplay, щоб мати можливість більш тісно взаємодіяти з автомобілем. Ця розширена функціональність може включати управління кондиціонером, регулювання сидінь та інші налаштування.

Звичайно, всі функції carplay залежать від партнерства з автовиробниками. Однак, якщо apple досягне свого, carplay може включати таку інформацію, як температура і вологість, спідометр і багато іншого. Apple також хоче, щоб користувачі iphone мали можливість змінювати налаштування кондиціонера, регулювати сидіння і налаштовувати звукову систему автомобіля, не виходячи з carplay.

Кілька років тому компанія apple додала api, що дозволяють виробникам автомобілів випускати власні програми для керування автомобілем, які з’являться в carplay. Однак ці можливості здебільшого залишилися невикористаними. Аналогічним чином, можливості siri з налаштування автомобіля були видалені в ios 15.