Apple змусить невакцинованих співробітників здавати щоденні тести на covid-19

30

Компанія apple поки ще не вимагає вакцинації всіх співробітників, але все ж посилює свої протоколи по covid-19. За даними джерела, технологічний гігант почне вимагати від усіх своїх невакцинованих співробітників проходити тест на covid-19 кожен раз, коли вони будуть працювати в офісі, а не вдома.

Ще у вересні повідомлялося, що apple попросила співробітників добровільно повідомити про свій статус щеплення. Ті, хто відмовиться повідомити свій вакцинальний статус, також повинні будуть проходити щоденне тестування, в той час як вакциновані офісні працівники повинні будуть проходити експрес-тестування тільки раз на тиждень.

При цьому співробітники роздрібних магазинів apple не будуть піддаватися щоденним тестам, незважаючи на те, що вони працюють зі споживачами. Невакциновані співробітники повинні проходити тестування двічі на тиждень. Як і офісні працівники apple, вакциновані співробітники будуть проходити експрес-тестування тільки раз на тиждень.

Невідомо, чи буде технологічний гігант коли-небудь вводити вимогу про обов’язкову вакцинацію проти covid-19, але адміністрація президента байдена раніше дала вказівку прищепити всіх співробітників всім федеральним підрядникам в термін до 8 грудня. Як зазначає джерело, apple продає продукцію уряду сша.