Asus надасть заміну для дефектних плат rog maximus z690 hero 2021 року випуску

34

Asus повідомляє про проведене розслідування, пов’язане з інцидентами, які зачіпають материнські плати rog maximus z690 hero 2021 року випуску. Інформація про інциденти стала надходити недавно в службу технічної підтримки asus з боку користувачів.

Компанія asus заявила, що ставиться вкрай серйозно до кожного отриманого повідомлення і прагне випускати продукцію тільки високої якості.

В ході проведеного розслідування було зроблено попередній висновок, повідомляє asus.

Компанія asus пов’язує проблеми з тим, що при виробництві материнської плати rog maximus z690 hero була виявлена помилка з установкою конденсатора для пам’яті на одній з виробничих ліній. Конденсатор встановлювався в» перевернутому ” положенні в порівнянні з проектним. За оцінками інженерів, це може викликати появу коду помилки 53 при проведенні процедури налагодження, а також приводити до вигорання окремих компонентів на материнській платі.

Як повідомляє asus, проблема потенційно може зачіпати партії материнських плат rog maximus z690 hero, вироблені в 2021 році, під номером партії (part no.) 90mb18e0-mvaay0 з серійним номером (serial no.), що починається з ma, mb або mc. Перевірити власну материнську плату можна по стікеру на упаковці.

Повідомляється, що станом на 28 грудня 2021 року в північній америці вже було виявлено кілька інцидентів. В даний час asus розробляє програму з безкоштовної заміни бракованих материнських плат на справні.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращої материнської плати . Вибрати кращу материнську плату непросто – для кого – то кращою може бути найдоступніша материнська плата, для інших-сама функціональна. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу материнську плату будь-якої функціональності, під будь-який процесорний роз’єм, в будь-якій ціновій категорії – від найдешевших до топового сегмента. Детальніше про це в статті “краща материнська плата : поточний аналіз ринку”.

читайте також:

aaeon представив одноплатний комп’ютер up squared 6000