Автомобільна охоронна система з двостороннім звязком Pharaon LC-100

447

Компанія «Мега-Ф» повідомила про надходження в продаж автосигналізації з двостороннім зв’язком Pharaon LC-100.


Pharaon LC-100

Автосигналізація Pharaon LC-100 забезпечує повний дистанційний контроль стану автомобіля, що охороняється. При цьому навіть в умовах щільної міської забудови система дозволяє управляти автомобілем на відстані до 600 м і оповіщати про тривогу на відстані до 1 тис. м. Використовується динамічний алгоритм кодування радіосигналу захищає від сканування і перехоплення керуючих команд зловмисниками.

Pharaon LC-100 комплектується витонченим 5-кнопковим брелоком-комунікатором з великим інформативним РК-дисплеєм. Корпус має виконані з металу вставки і вушок, що забезпечує його міцність і зносостійкість навіть при носінні на зв’язці ключів. З безлічі функціональних особливостей брелока слід зазначити вібродзвінок, блокування клавіатури, режим економного енергоспоживання, а також індикацію розряду батареї.

Після постановки на охорону Pharaon LC-100 можливо включити зручний режим автоматичного контролю наявності зв’язку брелока-комунікатора з автомобілем, який буде працювати протягом перших п’яти хвилин. В якості додаткової міри захисту від угону у автосигналізації передбачена функція «Секретка», що дозволяє запустити двигун тільки після натискання прихованої кнопки. При використанні цієї функції перехоплення викрадачами керуючої радіокоманди або крадіжка брелока і ключа робиться безглуздими.

Особливістю нової автосигналізації є можливість роботи в режимі Slave», при якому зняття і постановка системи в режим охорони може здійснюватися при повороті личинки дверного замка. Ця функція також виручить автовласника, якщо брелок пошкоджений або на ньому розрядилася батарейка.

Pharaon LC-100 надає можливість охорони автомобіля з працюючим двигуном без ключа в замку запалювання. Для продовження ресурсу турбірованного двигуна в автосигналізації закладена функція «Турботаймер». При її активації після вимикання запалювання двигун буде продовжувати працювати ще деякий час, дозволяючи плавно знизити температуру турбіни перед зупинкою. Для захисту від розбійного нападу і насильницького заволодіння транспортним засобом у системі передбачена функція Anti Car-hijack з трьома різними режимами активації.