Автомобільна охоронна система з двостороннім звязком Scher-Khan Logicar 1

523

Компанія «МЕГА-Ф» повідомила про надходження в продаж нової автосигналізації з двостороннім зв’язком Scher-Khan Logicar 1.


Scher-Khan Logicar 1

Охоронна система scher-Khan Logicar 1 забезпечує контроль над автомобілем і симетричну зв’язок на відстані до 1 тис. м. Шляхом встановлення додаткових реле в системі можливо організувати необов’язкову функцію автоматичного запуску двигуна, що підвищить комфорт при експлуатації автомобіля, особливо в суворих кліматичних умовах.

Scher-Khan Logicar 1 здатна забезпечити включення двигуна по команді з брелока, а також автоматично по таймеру у встановлений час. При цьому всі можливості автозапуску успішно реалізуються на автомобілях з будь-якими типами двигунів і коробок передач.

Система характеризується високим ступенем захисту від спроб інтелектуального злому і перехоплення керуючого сигналу код-грабером. Завдяки використанню унікального алгоритму подвійного шифрування Magic Code Pro кодова посилка змінюється з кожним натисканням кнопки брелока. Даний алгоритм розроблений виключно для автосигналізації Scher-Khan.

Для захисту від розбійного нападу і насильницького заволодіння транспортним засобом у системі передбачена функція JackStop. Даний режим підвищує безпеку автовласника і знижує ймовірність викрадення з-за різноманітності варіантів активації, у тому числі імітують несправність автомобіля. Крім того, система надає можливість автоматичного керування замками дверей автомобіля за сигналом тахометра, що дозволяє убезпечити водія і пасажирів від нападу зловмисників.

Scher-Khan Logicar 1 комплектується багатофункціональним чотирикнопковим брелоком-комунікатором з РК-дисплеєм, що забезпечує симетричну двосторонній зв’язок і информирующим власника про будь-які зміни в стані автомобіля, що охороняється. Ударостійкий брелок стійкий до стирання і механічних пошкоджень. Крім того пульт-комунікатор має захист від випадкового натискання кнопок і режимом енергозбереження. В комплект поставки нової охоронної системи також входить додатковий компактний односторонній брелок і всі компоненти, необхідні для установки системи на автомобіль.

З великого числа функцій системи Scher-Khan Logicar 1 можна відзначити можливість перемикання брелока для управління другим автомобілем, захист від несанкціонованого прописування додаткових брелоків. Для автомобілів з турбованим двигуном передбачена функція «Інтелектуальний турботаймер». В залежності від інтенсивності руху перед зупинкою вона автоматично встановлює необхідний час роботи двигуна після вимикання запалювання, що дозволяє значно збільшити ресурс турбіни.

В автосигналізації Scher-Khan надана функція PIN-коду зняття з охорони, що дозволяє запобігти угону за допомогою крадіжки брелока. При активації цієї функції після натискання на кнопку брелока «зняття з охорони» система повідомить про перехід в режим очікування введення PIN-коду, відомого тільки власнику. Таким чином, автомобіль відкриється і розблокується лише після того, як охоронна система отримає унікальну послідовність сигналів, що відповідає цифрам на кнопках брелока. Тому, не знаючи PIN-коду, зловмисники викрали брелок, не зможуть ним скористатися. Причому цифри PIN-коду в будь-який час можна самостійно змінити, обмеживши доступ до автомобіля осіб, які знають колишній код. І навіть якщо кваліфікований викрадач зробить сканування і перехоплення однієї команди з послідовного діалогу брелока і системи, то це не дозволить йому зняти автомобіль з охорони.