Автопілот tesla новітньої версії випробуваний в екстремальних умовах (відео)

29

Компанія tesla безперервно вдосконалює систему автопілота і нещодавно оголосила про бета-тестування нової версії програмного забезпечення tesla full self-driving (fsd) 10.2. Ентузіаст з youtube-каналу ai drivr представив нове відео з результатами випробувань при експлуатації автопілота по дорогах зі складним рельєфом місцевості.

У відеоролику тривалістю 20 хвилин експерт поділився першими враженнями від нової версії автопілота tesla і розповів про нові можливості системи. Для тестування був обраний досить складний маршрут з численними поворотами, обмеженою видимістю і складними обгонами, в яких брали участь велосипедисти. Також була перевірена “швидкість реакції” fsd 10.2 на раптово з’являються на дорозі транспортні засоби і пішоходів.

Експлуатація нового автопілота в цілому сподобалася експерту. Незважаючи на те, що в даний час йде перевірка роботи бета версії автопілота tesla 10.2, програмне забезпечення, на думку автора ролика, досить точно імітує поведінку людини за кермом автомобіля. При маневруванні по вузьких дорогах з крутими поворотами не було помічено різких гальмувань або прискорень, автомобіль плавно здійснював повороти і знижував швидкість при наявності перешкод.