Багетна майстерня

10-3-2021

“красиво, чи не так?

Однакові сходові клітини пофарбовані в типовий приємний колір. 

Типові квартири обставлені стандартними меблями, а в безликі двері врізані типові замки “

З цього монологу починається заплутана, іронічна лав сторі головних героїв, головної новорічної казки багатьох поколінь громадян нашої неосяжної країни. Які жили в типових квартирах з типовими замками і мріяли про щось не типове, про щось таке ж, але «з перламутровими гудзиками». Також хочемо вам порекомендувати  Багетная мастерская киев з кращими цінами.

Наша історія створення не типових рам пов’язана безпосередньо з вашим бажанням проявити себе і свою індивідуальність у всьому, що оточує вас в повсякденному житті. Ми залишаємо за вами право мріяти, а собі залишаємо роль чарівників, які втілюють в життя ваші мрії. Ми хочемо, щоб вас оточували ваші предмети інтер’єру, саме ваші, які здатні створювати комфорт і привнести почуття гармонії.

Ми створюємо рами за індивідуальним проектом, як в класичному стилі, так і абсолютно в хардкорному виконанні. При створенні рами в будь-якому стилі, ми в першу чергу враховуємо саме ваші побажання. Так-так, саме ваші.

І навіть ті, які починаються зі слів:

” хочу таку жу, як у свєтке, але ширше рази в два???».

Легко.

Для вас у нас працює професійний різьбяр по дереву і йому в його працях допомагає сучасний інструмент і диво сучасної техніки фрезерний верстат з чпу.

” а таку ж, як в третьяковці, але в золоті, а не в сріблі, можете????»

Будь ласка. Все для вас.

Для цього у нас творить чудеса фарбування професійний художник-колорист з колосальним досвідом створення прекрасного, довговічного покриття.

” а ще я бачила в журналі по дизайну раму з крутими вензельками. Хочу точнісінько таку ж. Зробите?»

Звичайно.

Для повторення і не тільки, у нас для вас є розробник моделей рам, який готовий повторити будь-який малюнок або створити новий.

Створюючи наш творчий колектив, ми задали, такі орієнтири як: індивідуальний підхід до кожного замовника і бездоганне виконання кожного замовлення. Але також ми врахували, що в серійному виконанні ви точно не знайдете нічого, що б відповідало вимогам справжнього естета і запитам справжньої творчої натури. Тому ми не боїмося експериментувати для вас і для нас достатньо вашої ідеї……

А решта-довірте нам!