BBK поповнив лінійку GPS-навігаторів

257

Компанія BBK Electronics оголосила про відновлення виробництва мультимедіа GPS-навігаторів. Відразу три моделі – N4326, N4328, N5026 – з’являться на російському ринку влітку поточного року. Пристрої оснащені навігаційним сервісом «Прогород» від групи компаній «Сідіком».


BBK N4326

При наближенні до розв’язок і перехресть на дисплеї з’являється їх 3D зображення, що допомагає прийняти правильне рішення при здійсненні маневру. Крім того, сервіс має функцію рекомендованої смуги руху («Смуги руху»), завдяки якій можна заздалегідь зробити перестроювання.

GPS-навігатори N4326, N4328 з діагоналлю екрану 4,3 дюйма і модель N5026 з 5-дюймовим дисплеєм мають вбудований високошвидкісний USB порт для швидкого обміну файлами різних типів з іншими пристроями. Медіаплеєр, яким оснащені навігатори, є мультиформатним і відтворює, в тому числі, файли MPEG-4.

Об’єм внутрішньої пам’яті GPS-навігатора дорівнює 1 Гб. При бажанні його можна збільшити – пристрої підтримують карти пам’яті microSD.

В комплект пристрою входять автомобільний зарядний пристрій, кріплення до лобового скла автомобіля і USB-кабель для підключення до комп’ютера.

GPS-навігатори надійдуть у продаж у липні 2010 року.