BBK випустив DVD-плеєри 8-ї серії

193

Компанія BBK Electronics повідомила про швидке надходження в продаж моделей DVD-програвачів, оснащених системою КАРАОКЕ MIX: DV813X, DV816X і DV827X.


BBK DV827X

В DVD-плеєрах 8-ї серії з вбудованою системою КАРАОКЕ MIX реалізовані функції бальної системи оцінки виконання і командних пісенних змагань. До кожної моделі додаються караоке-диск на 2000 пісень і альбом зі списком композицій. Бали за виконання шлягера можна отримувати не тільки використовуючи диск, що постачається в комплекті, але і користуючись будь-яким іншим караоке DVD-диском, придбаних у вільному продажу.

Програвачі DV816X і DV827X оснащені двома мікрофонними входами, що дозволяє під’єднати до плеєрів одночасно два мікрофони і співати дуетом. За створення ефекту об’ємного звучання в цих моделях відповідають декодери Dolby Digital/Dolby Pro Logic II. Також до пристроїв можна підключити багатоканальну акустику – моделі оснащені аудіовиходом 5.1 CH.

Мультиформатні DV813X, DV816X і DV827X володіють вбудованим високошвидкісним USB 2.0-портом для відтворення файлів (у тому числі, MPEG-4) з зовнішніх жорстких дисків і флеш-брелоків. Музичні файли можна слухати в необхідному порядку, склавши Playlist, а переглядати фотографії в режимі слайд-шоу. Для пропуску рекламних роликів на диску перед початком фільму в плеєрах BBK передбачена функція Q-Play.

Новинки 8-ї серії – DV813X, DV816X і DV827X – надійдуть у продаж у липні 2010 року.