BBK випустив DVD-програвач DV927HD

380

Компанія BBK Electronics поповнила ряди DVD-програвачів з функцією «апскейлінга», представивши топ-модель лінійки – DV927HD.


BBK DV927HD

Новинка володіє функцією «апскейлінга», завдяки якій на апаратному рівні виконується завдання масштабування сигналу стандартного дозволу до якості, порівнянного з високою чіткістю (HDTV). Для оптимального зображення і звуку необхідно підключити плеєр до РК-телевізора за допомогою HDMI-кабелю.
DVD-караоке плеєр DV927HD з глянцевою передньою панеллю має сенсорне управління. В такому ж стилі виконані РК-телевізори BBK серії Mars (LT1918SU, LT2218SU, LT3218SU). Ці моделі телевізорів відносяться до категорії HD-Ready (здатні відображати сигнал високої чіткості) і оснащені інтерфейсом HDMI.

DV927HD відтворює поширені формати відео, включаючи MPEG-4), аудіо і зображень. З музичних композицій можна скласти Playlist і слухати тільки вибрані файли в потрібній послідовності. Крім того, в плеєрі передбачена можливість перегляду фотознімків у режимі слайд-шоу.
Для програвання контенту з зовнішніх пристроїв, таких як жорсткі диски, флеш-брелоки, фотоапарати тощо, а також для реалізації функцій CD-Rip і Copy Function (копіювання файлів) модель DV927HD має USB-порту версії 2.0.

Програвач DV927HD оснащений вбудованою системою КАРАОКЕ++ (в подарунок диск на 500 пісень) і мікрофонним входом. Шестиканальний аудіовихід (5.1 CH) і вбудовані декодери (DD/DPLII) забезпечують об’ємний звук при підключенні багатоканальної акустики. Модель має вихід для підключення навушників.
DVD-караоке плеєр з функцією «апскейлінга» DV927HD надійде в продаж в кінці травня 2010 року.