Бізнес-проектори Samsung SP-M220 і SP-M200S

535

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку нові проектори SP-М220 і SP-М200Ѕ.

Однією з особливостей цих моделей можна назвати HDMI вхід, на який крім відео-сигналу можна подавати і аудіо, завдяки чому, укупі з вбудованим динаміком потужністю 7 Вт можна проводити презентації зі звуковим супроводом, при цьому не знадобиться додаткова апаратура.

При вазі близько 2,5 кг проектори М220 і М200Ѕ підходять для виїзних презентацій. За рахунок фактично моментального розігріву лампи, час переходу в робочий стан після включення живлення становить не більше 7 секунд. Ресурс лампи складає 5 тис. годин.

У проекторах серії М передбачений економічний режим роботи, що зменшує енергоспоживання і рівень шуму. Економічний режим застосовується при роботі з екраном діагоналлю 100 дюймів (2,5 м).

Проектори М220 (дозвіл XGA) і М200Ѕ (SVGA дозвіл) забезпечують природне перенесення кольорів фото – і відеофайлів при будь-якому форматі зображення. А автоматична корекція вертикальних трапецеїдальних спотворень забезпечує високу якість проекції навіть якщо світловий промінь падає на екран не вертикально.

Проектори серії Му вже надійшли в роздрібний продаж за орієнтовними цінами 18 тис. (М200Ѕ) та 22,5 тис. (М220) рублів.