Бюджетний телефон Fly Ezzy для літніх людей

609

Fly представив Fly Ezzy – модель, створену спеціально для літніх людей, що підтримує роботу двох сім-карт в режимі очікування. Рекомендована ціна Fly Ezzy становить 2 тис. руб. Fly Ezzy буде доступний в салонах зв’язку вже в кінці липня.


Fly Ezzy
Fly Ezzy

Телефон сконструйований у форматі моноблока і виконаний з якісного пластика з металевою окантовкою. Модель доступна в чорному і сірому кольорах. Відмінною особливістю Fly Ezzy є легка вага (70 р.), компактні розміри (107x50x15 мм). Акумулятор Fly Ezzy тримає заряд 4 години в режимі розмови і до 200 годин в режимі очікування. Великі кнопки з великим шрифтом і оранжевим підсвічуванням клавіатури зроблені спеціально для людей зі слабким зором. Телефон можна носити на шиї на шнурку, для цього передбачено спеціальний отвір на нижній частині моделі. На задній поверхні Fly Ezzy розташована спеціальна екстрена кнопка SOS помаранчевого кольору. Кнопка включає звуковий сигнал сирени, а також надсилає SMS-повідомлення на заздалегідь внесений номер. Чорно-білий дисплей (1,44 дюйма) володіє здатністю 128×64 пікселів. Телефон обладнаний аудіоплеєром, відтворює мелодії у форматі MP3, а також FM радіо, для доступу до радіо є окрема кнопка. В комплекті передбачені навушники.

Fly Ezzy
Fly Ezzy

Модель підтримує карти пам’яті microSD. Серед інших функцій Fly Ezzy необхідно відзначити наявність телефонної книги з пам’яттю на 100 номерів і пам’яттю двох сім-карт, органайзера з функціями будильник і калькулятор, можливості відправки SMS, 64-тональні поліфонічні мелодії, вібродзвінка, а також ліхтарик.