Canon анонсував модель PowerShot A3200 IS

290

Компанія Canon представила нову модель PowerShot A3200 IS. Камера здатна знімати високоякісні фотографії і HD-відео роздільною здатністю 720p із використанням оптичного стабілізатора.


Canon PowerShot A3200 IS

Модель має компактний стильний дизайн, оснащена міцним металевим каркасом для захисту від зовнішніх впливів. PowerShot A3200 IS буде випускатися у корпусі рожевого, оранжевого, сріблястого кольору або кольору морської хвилі.

Камера PowerShot A3200 IS здатна знімати зображення з роздільною здатністю 14,1 мегапікселя. Моделі використовують новий процесор обробки зображень Canon DIGIC 4.

Оригінальний ширококутний 28-міліметровий об’єктив Canon з 5х оптичним зумом забезпечує гнучкість в будь-яких ситуаціях. Модель має вбудований оптичний стабілізатор зображення з технологією зсуву лінз.

В моделі використовується остання версія режиму Canon Smart Auto, яка миттєво виконує оцінку кожної сцени з урахуванням різних факторів. Групи налаштувань доступні для 32 різних сцен, які камера може автоматично виявляти і вибирати залежно від типу сцени, без втручання з боку фотографа.

У фотокамері використовується РК-дисплей діагоналлю 6,7 см (2,7 дюйма, 230 тис. точок), з п’ятиступінчастою налаштуванням яскравості. Функція Quick Bright миттєво підбирає потрібну яскравість екрана одним натиском кнопки, що буде особливо корисним при перегляді зображень в умовах яскравої освітленості. В додаток до цього екранні підказки дають користувачеві короткий опис кожної функції, допомагаючи швидко ознайомитися з параметрами меню камери.

Зйомка відео з роздільною здатністю 720p стане додатковою перевагою для користувачів, які хочуть зберегти особливі моменти свого життя у високій якості – формат запису H. 264 дозволяє вмістити на карту пам’яті ще більше відеоматеріалу у порівнянні зі стандартним форматом MJPEG.

В моделі використовується шість творчих фільтрів, які дозволяють поглянути на об’єкт зйомки з іншого ракурсу.

Дана модель пропонує цілий ряд інноваційних способів створення автопортретів і кілька варіантів, що дозволяють фотографу влитися у знімається сцену. Функція інтелектуального спуску затвора з технологією розпізнавання облич дозволяє спускати затвор, якщо хто-небудь з людей підморгує, усміхається або в кадрі з’являється нове обличчя. Новий режим Discreet підходить для зйомки в тихій обстановці, де використання спалаху не представляється можливим, наприклад, при зйомці різних урочистостей або музейної зйомці. У цьому режимі відключаються всі звуки камери, підсвічування фокусування і спалах.