Canon G12: поповнення лінійки PowerShot G

401

Компанія Canon оголосила про випуск нової камери PowerShot G12 – новітньої моделі в популярній серії PowerShot G.


Canon PowerShot G12

Зберегла зручність роботи і управління, характерне для попередньої моделі, камера PowerShot G12 володіє високою ефективністю. При її створенні були враховані як потреби професійних фотографів, так і переваги любителів. Система Canon HS, запис відео високої чіткості з роздільною здатністю 720p і технологія Hybrid IS – ось нові функції, які допомагають досягти високої якості фотографій і відеороликів, а новий передній диск управління полегшує поводження з камерою і робить можливим оперативне ручне управління. Крім цього, модель PowerShot G12 сумісна з новим додатковим адаптером фільтр для об’єктива, який розширює можливості при зйомці з використанням зуму і забезпечує максимальну якість зображення у всьому діапазоні зумування.

PowerShot G12 – це перша модель серії G, в якій реалізована система Canon HS, що представляє собою комбінацію високочутливої 10-мегапіксельною CCD-матриці і високопродуктивного процесора DIGIC 4.

Наявність системи HS дозволяє вести зйомку при високих значеннях чутливості ISO зі збереженням високої якості зображення. Розширений діапазон ISO дозволяє знімати в умовах слабкого освітлення без спалаху або штатива – для отримання зображень з правильною експозицією використовується тільки навколишній світ. У тих ситуаціях, коли потрібно використовувати спалах, зменшене значення ISO дозволить користувачам розширити ефективний діапазон чутливості і краще освітити об’єкт зйомки. При більш високому значенні ISO фотографи можуть використовувати меншу витримку для зменшення розмитості рухомих об’єктів.

Для того, щоб користувачі могли більш точно контролювати значення ISO, окремий диск управління ISO має крок 1/3 ступені. Крім того, нова функція автоматичного регулювання чутливості дозволяє заздалегідь задати параметри максимальної чутливості для зйомки і вказати спосіб, за допомогою якого камера буде вибирати значення ISO для отримання найкращого співвідношення між якістю зображення і витримкою.

При зйомці дуже темних сцен можна включити режим низької освітленості для збільшення чутливості до ISO 12 800, при цьому користувачі зможуть управляти значенням ISO і встановлювати баланс білого для точного відображення об’єкта в затемнених умовах. Крім того, можна вести зйомку об’єктів, які швидко рухаються зі швидкістю 4,2 кадру в секунду.

Ширококутним (28 мм) об’єктив камери PowerShot G12 оснащений 5х оптичним зумом для зйомки пейзажів та наближення віддалених об’єктів.

Оптичний стабілізатор зображення PowerShot G12 компенсує тремтіння камери, що забезпечує ефективну зйомку без розмиття в умовах низької освітленості і дозволяє встановлювати більш коротку витримку (приблизно на 4 ступені менше) порівняно з тією, яка зазвичай необхідна для створення чітких знімків. У PowerShot G12 також використовується технологія Canon Hybrid IS для збільшення ефективності оптичної стабілізації зображення в режимі макрозйомки. Мінімальна відстань фокусування PowerShot G12 досягає 1 див. При цьому найменший рух фотографа в горизонтальній площині може негативно позначитися на якості зображення, тому в таких умовах складно позбавитися від розмиття зображення без використання штатива. Технологія гібридної стабілізації Hybrid IS бореться з лінійним зміщенням камери і з кутовим рухом – саме ці два фактори мають найбільший вплив на якість знімка при великому збільшенні.

Гнучкість при створенні та відтворенні досягається за рахунок використання РК-екран PureColor II з діагоналлю 7 см (2,8 дюйма), високою роздільною здатністю і змінним кутом нахилу. Можливість повороту екрану дозволяє легко кадрувати зображення в різних ракурсах, наприклад, при зйомці на рівні землі або над головою. Для того, щоб відповідати різноманітним стилям зйомки, модель PowerShot G12 оснащена оптичним видошукачем з регулюванням діоптрій, дозволяє налаштовувати видошукач у відповідності з індивідуальними потребами. Зафіксувавши зображення, фотографи можуть використовувати для миттєвої перевірки експозиції нову гістограму RGB, що з’являється під час перегляду.

На додаток до повністю ручного режиму і набору напівавтоматичних режимів у камері передбачений новий передній диск управління, який забезпечує швидкий доступ до налаштувань під час зйомки. По вибору користувача можна встановлювати пріоритет переднього диска управління або багатофункціонального диска керування на задній панелі камери, або ж одночасно використовувати обидва варіанти. Наприклад, передній диск можна застосовувати для управління діафрагмою в режимі AV, а з допомогою багатофункціонального диска управління встановлювати баланс білого чи потрібний формат зйомки. Крім цього, їх можна використовувати незалежно один від одного, відключивши багатофункціональний диск на задній панелі для запобігання випадкової зміни налаштувань.

Досвідчені любителі і професіонали можуть знімати в RAW, а програмне забезпечення Canon Digital Photo Professional (DPP), що входить в комплект поставки, дає можливість редагування зображень після зйомки. Середа редагування ідентична середовищі редагування лінійки EOS, тому PowerShot G12 з легкістю інтегрується в існуючі робочі процеси фотографа.

Для отримання ідеально рівної лінії горизонту PowerShot G12 оснащена новою функцією електронного рівня. Використовуючи інформацію з датчика прискорення, встановленого на камері, індикатор на екрані показує орієнтацію як по вертикалі, так і по горизонталі, що особливо корисно при зйомці портретів або пейзажів. Можливість зйомки в форматах 3:2, 4:3, 1:1, 16:9 і 4:5 дозволяє фотографам виконувати зйомку з урахуванням параметрів об’єкта або в залежності від призначення знімка. Режим многоформатной зйомки також дозволяє вибрати бажаний результат або композицію без необхідності подальшої обробки.

PowerShot G12 стала першою камерою з серії PowerShot G, підтримує зйомку в форматі HD з роздільною здатністю 720p на швидкості 24 кадри/сек, а також зі стереозвуком. Вбудований порт HDMI з підтримкою CEC дозволяє переглядати фільми та фотографії на сумісному телевізорі з дистанційним управлінням.

На відміну від звичайних камер PowerShot G12 пропонує новий режим зйомки в режимі розширеного динамічного діапазону і дозволяє відобразити висококонтрастні сцени так, як їх бачить людське око. При зйомці зі штатива PowerShot G12 виконує три різні експозиції однієї і тієї ж сцени, потім аналізує їх і об’єднує в один знімок. У результаті виходить зображення з більшою деталізацією як при яскравому освітленні, так і в тіні, аналогічне тому, яким бачить його фотограф.

В рамках технології інтелектуальної корекції контрасту (i-Contrast) камера PowerShot G12 дозволяє контролювати величину корекції динамічного діапазону щоб уникнути пересвічування освітлених ділянок і втрати деталізації в тіні. Функція корекції тіней дає можливість фотографам освітлювати тільки затінені ділянки зображення для виявлення прихованих деталей.

PowerShot G12 оснащена функцією автофокусування з відстеженням, призначеної для відстеження рухомого об’єкта або створення більш виразної композиції. Новий режим пропонує можливість вибирати об’єкти в центрі кадру і відстежувати їх, якщо вони починають рухатися або якщо композиція кадру змінюється.

Модель PowerShot G12 сумісна з різноманітними аксесуарами для розширення творчих можливостей і отримання якісних знімків в складних умовах зйомки. Новий адаптер фільтр для об’єктива кріпиться безпосередньо на корпусі і дозволяє використовувати фільтри Canon діаметром 58 мм, такі як круглий поляризаційний фільтр, фільтр нейтральної оптичної щільності, захисний та УФ-фільтр. Адаптер FA-DC58B може переміщатися разом з об’єктивом при зумуванні, запобігаючи віньєтування в ширококутному положенні об’єктиву і забезпечуючи ефективність фільтра у всьому діапазоні оптичного масштабування.

Роз’єм «гарячий черевик» забезпечує сумісність зі спалахами Canon EX Speedlites , дозволяючи фотографам підвищити потужність спалаху або використовувати зовнішній спалах через кабель виносної колодки (OC-E3) для створення творчого освітлення із застосуванням різних технік. Додатковий водонепроникний футляр захищає камеру на глибині до 40 м і надає можливість зйомки підводного світу з приголомшливою деталізацією.

Поряд з широкими можливостями ручного управління, доступними в камері PowerShot G12M, користувачі можуть робити знімки високої якості і в режимі Smart Auto. У режимі Smart Auto з технологією розпізнавання сцени визначаються до 28 різних типів сцен, інтелектуально аналізуються умови зйомки і автоматично застосовуються оптимальні налаштування для досягнення найкращих результатів у будь-яких умовах. Це дозволяє досвідченим фотографам і любителям миттєво отримувати якісні кадри.