Canon представила нові широкоформатні принтери

486

Canon представив нові 44-дюймові широкоформатні принтери компанії, які випускаються на ринок під брендом imagePROGRAF.


Canon imagePROGRAF iPF815

imagePROGRAF iPF815 і iPF825 приходять на зміну моделям iPF810 і iPF820. Вдосконалені пристрої не тільки створюють широкоформатні відбитки з високою швидкістю і високою передачею кольору, але і пропонують ряд додаткових можливостей, серед яких – функція обліку, режим адміністрування, збільшений об’єм жорсткого диска і пам’яті для обробки файлів, а також розширена підтримка HP-GL/2.

Широкоформатні принтери Canon, c 2006 року випускаються на ринок під єдиним брендом imagePROGRAF, призначені для найбільших сегментів на ринку апаратів для автоматизованого проектування, геоінформаційних систем, загального користування і друку графічних зображень.

Моделі підтримують роботу з системами автоматизованого проектування (САПР) та географічними інформаційними системами (ГІС). Забезпечують високу швидкість друку і якість зображень, ці принтери створені для роботи в області архітектурного проектування, САПР в механіці та машинобудуванні, САПР електронних пристроїв, географічних інформаційних систем, точок продажів та інших ринків.

imagePROGRAF iPF815 і iPF825 приходять на зміну моделям iPF810 і iPF820. Вдосконалені пристрої не тільки створюють широкоформатні відбитки з високою швидкістю і високою передачею кольору, але і пропонують ряд додаткових можливостей, серед яких функція обліку, режим адміністрування, збільшений об’єм жорсткого диска і пам’яті для обробки файлів, а також розширена підтримка HP-GL/2.

Нове потужне програмне забезпечення для обліку витрат дозволяє одержувати точну інформацію про завданнях і розраховувати витрати пристрою. Режим економної друку ідеально підходить для швидкої перевірки креслень і пробних відбитків. Він допомагає знизити загальну вартість друку і витрата чорнила.

Завдяки додаванню режиму адміністрування підвищується рівень безпеки, контролю та ефективності роботи в мережевому середовищі. В обох принтерах передбачено до 29 поштових скриньок із захистом паролем.

Жорсткий диск на 160 Гб надає в два рази більше простору для зберігання в порівнянні з попередніми моделями. Також є утиліта для видалення даних. Об’єм пам’яті iPF815 і iPF825 становить 32 Гб, що значно більше, ніж в попередніх моделях (3 Гб). Це дозволяє оптимізувати роботу з об’ємними завданнями друку.

Обидві моделі поставляються з інтерфейсом USB 2.0 High Speed і модулем для підключення до мережі. У iPF825 передбачена портативна кошик великий ємності для виведення готових матеріалів. Розширена підтримка HP-GL/2 означає, що завдання друку, створювані в більшості популярних додатків на базі САПР, обробляються більш ефективно.

44-дюймові принтери з винятковою точністю відтворюють лінії товщиною від 0,02 мм Справжнє дозвіл друку 1200 точок на дюйм дозволяє imagePROGRAF iPF825 і iPF815 створювати выосоккачестенные зображення.

Обидві моделі здатні надрукувати кольоровою креслення формату А1 з високим коефіцієнтом заповнення за 24 секунди і до 120 креслень A1 – за годину. Креслення формату A0 друкуються за 45 секунд.

Підтримка роботи з двома рулонами у iPF825 додатково підвищує продуктивність і гнучкість роботи пристрою. При друку великих тиражів можна використовувати два однакових рулону або два рулони різного паперу.

Нові принтери забезпечують широку область друку з відступами всього 3 мм (0,12 дюйма) з кожного боку, а на глянцевому/напівглянсовою папері можлива друк «в край» (без полів) в області шириною до 42 дюймів. Це дозволяє заощаджувати час на остаточну обробку. Автоматичний різак з дисковим ножем запускається відразу ж після готовності відбитка.

Продуктивність обох моделей підвищують чорнильниці великої ємності з підтримкою «гарячої» заміни без переривання друку. Принтери оснащені картриджами на 330 або 700 мл з матовими чорними чорнилом на основі пігменту і картриджами з чорними, блакитними, пурпуровими і жовтими чорнилом на основі барвника.