Canon представив 12-мегапіксельну фотокамеру PowerShot A1200

416

Компанія Canon випустила нову фотокамеру PowerShot A1200. Модель PowerShot A1200, доступна в сріблястому або чорному кольорі, живиться від двох батарейок формату АА і підходить для щоденної зйомки.


Canon PowerShot A1200

Камера PowerShot A1200 оснащена 12,1-мегапіксельним датчиком, 28-міліметровим об’єктивом Canon з 4х оптичним зумом і фокусною відстанню 28-112 мм (в еквіваленті 35-мм плівки, РК-екраном діагоналлю 6,8 см (2,7 дюйма) з роздільною здатністю 230 тис. точок.

Інтуїтивний диск вибору режимів забезпечує швидкий вибір різних режимів зйомки. Екранні підказки допомагають користувачеві розібратися в налаштуваннях камери і дозволяють краще зрозуміти функції апарату в процесі його використання.

Завдяки новому потужному процесору обробки зображень Canon DIGIC 4 модель створює знімки високої якості, забезпечуючи короткий час відгуку і підтримуючи цілий ряд практичних і творчих режимів зйомки.

У камері є режим Canon Smart Auto – повністю автоматичний режим зйомки, який здатний виявляти до 32 різних сцен. Smart Auto визначає об’єкти в самих різних умовах освітленості – від висококонтрастних портретів з точковим освітленням до заходів, пейзажів і блакиті небес. Відразу після визначення сцени режим Smart Auto автоматично вибирає оптимальні налаштування камери для отримання максимально якісної картинки. Якщо безпосередньо перед зйомкою композиція сцени змінюється, налаштування також моментально змінюються.

При зйомці в умовах, коли використання спалаху не представляється можливим, наприклад у музеї, режим Discreet відключає спалах і всі звуки камери, дозволяючи користувачам знімати сцени без додаткових незручностей для оточуючих. Спеціальний режим Blur Reduction підходить для зйомки в особливо складних умовах слабкої освітленості.

У моделі також реалізована функція відеозйомки з роздільною здатністю 720p. Також доступний ефект мініатюри, який дозволяє користувачам застосовувати режим зйомки з інтервалами.

Для тих користувачів, які віддають перевагу самостійно контролювати деякі параметри зйомки, підійде функція перегляду в режимі реального часу з можливістю ручного управління параметрами яскравості, кольоровості і градації тонів і миттєвого відображення отриманих результатів на екрані перед фотографуванням. На додаток до ефекту мініатюри список доступних творчих фільтрів включає в себе такі ефекти, як «риб’яче око», «надзвичайно насичений» і «ефект плаката». Новий ефект іграшкової камери дозволяє отримувати зображення в стилі ретро, схожі на знімки, зроблені камерою з точковою діафрагмою.

У монохромному режимі ви можете створювати знімки з використанням ефектів «сепія», «чорно-біла зйомка» та інших монохромних ефектів.