Canon представив самі маленькі відеокамери стандартної чіткості

264

Компанія Canon оголосила про випуск нової серії FS400. Це самі маленькі відеокамери Canon стандартної чіткості (SD), що поєднують в собі стиль, мініатюрність і покращена якість зображення.


Canon LEGRIA FS46

Успадкувала переваги серії FS300 нові моделі LEGRIA FS46 і LEGRIA FS405 оснащені передовими функціями і прості у використанні.

Серія LEGRIA FS400 характеризується рядом удосконалених характеристик, включаючи процесор DIGIC DV II, оригінальний відеооб’єктив Canon і потужний 41х зум.

Крім забезпечення високої якості зображень, нові моделі є найбільш компактними і легкими відеокамерами, коли-небудь створених Canon. Вони важать всього 220 р.

Користувачі не упустять потрібний момент з функцією Pre REC («Попередній запис»), яка зберігає те, що відбувається за три секунди до початку запису, в буферну пам’ять. Режим Dual Shot («Подвійна зйомка») ще більше спрощує процес: Ви можете знімати відео і фотографії без необхідності перемикання режимів. Все, що вам потрібно – просто навести камеру на сцену.

Камери мають вдосконаленою функцією Video Snapshot («Видеовставка»), яка тепер дозволяє вам записувати двох-, чотирьох – і восьмисекундные фрагменти.

Для нейтралізації наслідків тремтіння камери, особливо в самому ширококутному положенні вдосконаленого 41х зум-об’єктиву, що використовується новий динамічний стабілізатор зображень.

До режимів зйомки доданий режим «Нічна сцена». Таким чином, користувачеві тепер є 12 різних типів сцен. Новий нічний режим прекрасно підійде для зйомки між сутінками і повною темрявою. Він запобігає виникненню ореоли навколо джерел світла, наприклад, вуличних ліхтарів.

Крім усього іншого, нова серія FS400 дозволяє знімати довше: при повному заряді акумулятора в вашому розпорядженні понад 3,5 послідовного запису. А при необхідності швидко підготуватися до зйомки функція Quick Charge («Швидка зарядка») забезпечить близько 60 хвилин запису після всього лише 20-хвилинної зарядки.

Для більшої зручності і більшої гнучкості LEGRIA FS46 і LEGRIA FS405 оснащені вбудованою флеш-пам’яттю 8 Гб, що дозволяє записувати понад 5 годин відео без карти. Ви також можете знімати на карти SDXC, що збільшує обсяг доступної пам’яті.