Canon розширив лінійку відеокамер серії LEGRIA HF M

445

Компанія Canon розширила серію відеокамер серії LEGRIA HF M новими моделями. Серед представлених відеокамер стандарту AVCHD з сенсорним екраном: LEGRIA HF M46, LEGRIA HF M41, LEGRIA HF M406.


Canon LEGRIA HF M46

Серія LEGRIA HF M створена для тих, хто захоплюється відеозйомкою та хоче підвищити свій рівень майстерності. Модель оснащена матрицею HD CMOS Pro від Canon, що забезпечує професійну якість відео у форматі Full HD. Нова функція Story Creator пропонує оригінальний, інтуїтивно зрозумілий спосіб створення відеофільмів з сюжетом.

Canon LEGRIA HF M41
Canon LEGRIA HF M41

Новий оригінальний HD-відеооб’єктив Canon представляє собою продуману оптичну систему, що забезпечує швидку, безшумну і точну роботу, а також мінімальний рівень спотворень. 10х оптичний зум дозволяє знімати в широкому діапазоні фокусних відстаней. Максимальна діафрагма f/1,8 також сприяє підвищенню швидкості зйомки, а ірисова діафрагма служить для створення красивого розмитого фону.

Canon LEGRIA HF M406
Canon LEGRIA HF M406

Динамічний стабілізатор зображення Dynamic IS зменшує ефект тремтіння камери при зйомці в русі. Посилений стабілізатор зображення Powered IS зберігає стійкість кадрів при максимальному зумуванні (в положенні телефото), завдяки чому користувачі можуть знімати віддалені нерухомі об’єкти без штатива.

Новий режим Story Creator – персональний кінорежисер, спрямовує ваші дії для створення цікавої історії у відповідності з типом знімаються епізодів, будь то відеощоденник про відпустку або сімейне торжество.

Всі моделі оснащені великим сенсорним РК-екран 7,5 см (3 дюйма) з роздільною здатністю 230 тис. точок, що надають доступ до різних функцій, серед яких і Touch Decoration – нове рішення для додавання в відеоряд анімації, штампів, рамок і тексту в режимі реального часу. РК-екран забезпечує чіткі зображення, зрозумілі меню і зручність пошуку відеоматеріалів, а електронний видошукач (EVF) 0,61 см (0,24 дюйма) в моделі LEGRIA HF M41 пропонує альтернативний спосіб зйомки в складних умовах освітлення.

Ще одна нова функція в серії LEGRIA HF M – кінематографічні фільтри – дозволяє з легкістю перетворити звичайні кадри, змінивши зовнішній вигляд і атмосферу епізоду. Користувачі можуть попередньо оцінити дію фільтрів і вибрати найбільш підходящий. До восьми встановлених фільтрів забезпечують широку палітру ефектів, миттєво змінюють настрій сцени. Фільтр «Живі кольори» робить зображення більш яскравим і барвистим. «Сон» пом’якшує фокус для створення відчуття чарівництва або сновидіння. «Холодний» дає можливість отримати кадри в стилі науково-фантастичного фільму. Всі фільтри застосовуються в камері, дозволяючи розширити творчі можливості при відеозйомці без використання ПК або додаткового програмного забезпечення.

Нові моделі серії LEGRIA HF M також пропонують широкі функції запису звуку. В них передбачений вбудований високоякісний мікрофон. Цей мікрофон володіє підвищеною чутливістю і здатний уловлювати звук навіть в самих тихих сценах з мінімальним рівнем фонового шуму. Спрямований режим дозволяє регулювати параметри запису у відповідності з об’єктом, а функція Zoom Mic автоматично підвищує рівень аудіосигналу при зумуванні, гарантуючи високу якість звуку при зйомці віддалених об’єктів. Еквалайзер дає можливість оптимізувати і скорегувати частотні характеристики у відповідності з об’єктом, сценою або ситуацією.

Вдосконалений режим Smart Auto миттєво визначає умови сцени і автоматично вибирає з 38 різних варіантів налаштувань найоптимальніший. Нова функція Tele Macro дозволяє отримати великі плани об’єктів з відстані всього 40 див.

Технологія Instant AF забезпечує точну автоматичне фокусування, що важливо для відео високої чіткості. Швидка система з двома датчиками запобігає будь-які помилки фокусування, які можуть бути посилені при перегляді на великому HD-екрані. Технологія розпізнавання осіб працює спільно з технологією миттєвого автофокусування Instant AF.

Всі моделі мають два роз’єми для карт пам’яті з підтримкою новітнього формату SDXC. Функція естафетної запису дозволяє продовжувати зйомку, не турбуючись про переповнення пам’яті: коли одна карта заповнюється, відбувається автоматичне переключення на іншу. Відеоматеріали, які були конвертовані у формат стандартної чіткості в камері, можна також безпосередньо завантажити в Інтернет.

Серія LEGRIA HF M сумісна з широким рядом аксесуарів. Новий унікальний бездротової Bluetooth-мікрофон забезпечує якісний запис звуку з відстані до 50 м і може також підтримувати двосторонній зв’язок, дозволяючи оператору дистанційно змінювати місце розташування об’єкта. Новий водонепроникний футляр WP-V3 підходить для зйомки під водою. Вбудований міні-роз’єм «гарячий черевик» дозволяє підключати зовнішні мікрофони та пристрої підсвічування. Також можуть використовуватися адаптери для об’єктивів 43 мм.