Canon випустила компактну відеокамеру LEGRIA HF G10 професійної якості

398

Компанія Canon випустила LEGRIA HF G10 – компактну відеокамеру, що забезпечує професійну якість зображення.


Canon LEGRIA HF G10

LEGRIA HF G10 – перша модель у новій серії LEGRIA HF G. У ній використовується система компонентів HD-відеокамер Canon і багато з технологій, що застосовуються у професійній лінійці Canon. Ця відеокамера пропонує досвідченим користувачам багатий спектр можливостей. Ширококутний HD-відеооб’єктив з потужною системою стабілізації зображення і 8-пелюсткової ірисовою діафрагмою, а також передові функції, такі як кінематографічні фільтри, що дозволяють створювати відеофільми професійного рівня. Якість запису звуку істотно підвищилося за рахунок поліпшеного вбудованого мікрофона і можливостей підключення зовнішніх аудіоаксесуарів.

Основою LEGRIA HF G10 є матриця Canon HD CMOS Pro, яка також використовується в серії XF і нової серії XA професійних відеокамер Canon. У матриці HD CMOS Pro світлочутлива область збільшена на 160% в порівнянні з більшістю CMOS-матриць , результатом чого стає поліпшення светособирательной здібності, підвищення ефективності в умовах низької освітленості і розширення динамічного діапазону. Це дозволяє відобразити більше деталей на темних ділянках і запобігти появі пересвеченних плям на яскравих ділянках при зйомці висококонтрастних сцен. Матриця була оптимізована для запису відео Full HD та гарантує отримання виключно чітких відеоматеріалів стандарту AVCHD зі швидкістю потоку даних 24 Мбіт/с.

Новий оригінальний HD-відеооб’єктив Canon з фокусною відстанню в ширококутному положенні 30,4 мм також допомагає домогтися чудових результатів. Унікальна конструкція забезпечує ширококутний охоплення поряд з компактністю, а також максимальну діафрагму f/1,8. Змінена конструкція оптики включає в себе збільшене число елементів і дві асферичні лінзи для швидкої і точної роботи. Знаменита технологія оптичної стабілізації зображення (OIS) від Canon гарантує отримання зображень без спотворень у всьому діапазоні 10х оптичного зума.

Також передбачена додаткова стабілізація у вигляді динамічного і посиленого оптичних стабілізаторів зображення, що дозволяють усунути ефект тремтіння відеокамери. Динамічний стабілізатор Dynamic IS служить для отримання плавних зображень при запису відео в русі, а посилений Powered IS – для зйомки віддалених нерухомих об’єктів без штатива з найсильнішим зумуванням. Для отримання більш природного розмиття фону при невеликій глибині різкості об’єктив також оснащений восьмипелюсткової ірисовою діафрагмою, що створює гарний ефект боке».

Користувачі можуть вибрати один з восьми встановлених кінематографічних фільтрів для додання кадрів додаткової виразності і застосування стилізованих ефектів безпосередньо в камері. Наприклад, фільтр «Старі фільми» робить відео схожим на старе, зняте на плівку кіно, а «Живі кольори» акцентує основні кольори для створення яскравої, життєрадісної атмосфери. Після вибору фільтра можна більш точно налаштувати такі параметри як тон, глибина кольору, контрастність і м’який фокус, щоб отримувати різні вражаючі ефекти, використовуючи тільки камеру.

Після зйомки можна додати фільми прості титри або створити ефекти коміксів – завдяки новій функції Touch Decoration. Великий РК-екран, який входить в комплект перо дозволяють без праці прикрасити відеоряд текстом і графічними зображеннями. Крім того, в LEGRIA HF G10 реалізована функція Story Creator («Створення історій»). Вона допомагає користувачам планувати та здійснювати зйомку, а потім обмінюватися видеоисториями з сюжетом без необхідності серйозної подальшої обробки.

Покращений вбудований мікрофон зменшує фоновий шум на середніх і низьких частотах, гарантуючи запис навіть тихих звуків з кришталевою чіткістю. Еквалайзер оптимізує звук у відповідності з типом звукової доріжки, будь то епізод з живою музикою або сцена з окремими голосами. В режимі Zoom Mic спрямованість мікрофона щодо об’єктів перед камерою автоматично регулюється для отримання кращої якості звуку при зумуванні.

Сумісність з новим бездротовим мікрофоном WM-V1 також забезпечує додаткову гнучкість, дозволяючи записувати голоси з відстані до 50 м від відеокамери без втрати якості. Бездротовий мікрофон може виступати і в якості радіопередавача, дозволяючи оператору змінювати місце розташування об’єкта перед початком зйомки.

Кільце фокусування на об’єктиві служить для контролю фокуса під час зйомки. На настроюється диск управління можна призначити різні параметри, включаючи діафрагму, витримку і посилення, для ручного управління ними. Дві програмовані кнопки поряд з ЖК-панеллю 8,8 см (3,5 дюйма) з роздільною здатністю 922 тис. точок призначені для швидкого доступу до ряду додаткових функцій – наприклад, режимам Face-Only AF (автофокусування тільки на виявлених осіб), Backlight Correction (корекція контрового світла) і Priority WB (пріоритет балансу білого). Кольоровий видошукач 0,61 см (0,24 дюйма) забезпечує 100% охоплення кадру і робить більш зручну зйомку поза приміщеннями або в слабо освітлених приміщеннях.

Підтримується запис на дві карти пам’яті SDXC карти одночасно, а також естафетна запис, при якій відбувається автоматичне перемикання з внутрішньої пам’яті 32 ГБ, спочатку першу, а потім на наступну карту. Крім того, зняті фільми можна копіювати з однієї карти на іншу.

LEGRIA HF G10 пропонує зручність обміну відеоматеріалами. Підтримується конвертація з формату HD в SD прямо в камері, після чого ваші відеофільми готові до завантаження на інтернет-сайти з допомогою ПК і програми Easy Web Upload від Canon.

Режим відеовставки дозволяє знімати короткі фрагменти різної тривалості (2, 4 або 8 секунд) для їх подальшого об’єднання. Це простий спосіб створити відеосюжет, який буде виглядати професійно. Моделі 2011 року дозволяють користувачам мікшувати вихідні звукові доріжки і додаткову музику під час відтворення, що розширює творчі можливості.