Canon випустив 10-мегапіксельну фотокамеру PowerShot A800

457

Компанія Canon оголосила про початок продажів компактної цифрової фотокамери PowerShot A800. Завдяки режиму Smart Auto, реалізованому в камері PowerShot A800, висока якість знімків Canon буде доступно як фотографам-новачкам, так і випадковим користувачам.


Canon PowerShot A800

Модель PowerShot A800 доступна в червоному, сріблястому і сіро-блакитному кольорі. Ця камера поєднує в собі особливий дизайн із закругленими кутами і оригінальні об’єктиви Canon. Досить компактний для того, щоб поміститися в кишені, камера PowerShot A800 забезпечує дозвіл 10 мегапікселів, 3,3 х оптичний зум і має яскравий ЖК-дисплей діагоналлю 6,2 см (2,5 дйюма).

Камера PowerShot A800 пропонує режим Smart Auto, яка автоматично вибирає один з 19 наборів налаштувань для різних сцен і застосовує оптимальні параметри для конкретних умов. Тому як при зйомці людей, так і при зйомці пейзажів, заходу сонця або об’єктів з близької відстані ви можете покластися на технології Canon для отримання найкращого результату. При роботі всередині приміщення або при зйомці рухомих об’єктів режим Blur Reduction допомагає впоратися з розмитістю зображення. Якщо ж Вам потрібен більш творчий підхід до процесу зйомки, Ви можете використовувати ефекти «надзвичайно насичений» і «ефект плаката» для отримання більш яскравих і художніх знімків.

Додаткова перевага камери PowerShot A800 — це живлення від двох батарей AA, що спрощує заміну елементів живлення при зйомці в дорозі.

Є можливість завантаження знятого відео на портал YouTube безпосередньо з камери PowerShot A800 з використанням спеціалізованого програмного забезпечення.