Canon випустив фотокамеру PowerShot SX30 IS з 35х зумом

415

Компанія Canon розширила лінійку компактних камер з надпотужним зумом, представивши нову модель PowerShot SX30 IS – високопродуктивну камеру з ультраширокоугольным 24-мм об’єктивом і 35х оптичним збільшенням. Нова модель приходить на зміну PowerShot SX20 IS.


Canon PowerShot SX30 IS

PowerShot SX30 IS надає можливість повністю ручного управління і запису відео високої чіткості. Вона пропонує цілий ряд різних режимів для творчої і автоматичної зйомки. Серед інших особливостей слід зазначити ЖК-екран діагоналлю 2,7 дюйма з змінним кутом нахилу і роз’єм «гарячий черевик», що дає фотографу нові можливості для творчості при зйомці в різних ракурсах і забезпечує сумісність з аксесуарами Canon.

Матриця 14,1 мегапікселя дозволяє друкувати плакати формату А2+, а висока деталізація – творчо підходити до кадруванню фотографій без шкоди для їх якості. Широкий діапазон фокусних відстаней об’єктиву з 35х оптичним зумом відкриває нові можливості для творчості. Значення фокусних відстаней можуть становити від 24 мм до 840 мм (еквівалентний діапазон 35-мм плівки). Ви зможете зафіксувати будь-які сцени, від ультрашірокоугольних зображень до віддалених об’єктів.

Конструкція об’єктива PowerShot SX30 IS заснована на декількох спеціальних оптичних елементах, включаючи ультранизькодисперсійного (UD) і елемент з високим коефіцієнтом заломлення (Hi-UD) для компенсації світлових аберацій зі збереженням високої якості зображення у всьому діапазоні збільшення.

Зазвичай при застосуванні об’єктивів з таким потужним зумом фотографам складно добитися хорошого результату в умовах слабкого освітлення або в положенні телефото без штатива. Саме тому Canon оснастила цю модель найбільш ефективним оптичним стабілізатором зображення (IS) з усіх, коли-небудь використовувалися в компактних камерах, для забезпечення стабілізації в 4,5 щаблі. Рухома група лінз ефективно бореться з розмиттям при зйомці з великим збільшенням і в тих випадках, коли використовувати коротку витримку неможливо. Камера Canon PowerShot SX30 ІЅтакже оснащена ультразвуковим мотором (USM) і мотором з котушкою електроприводу (VCM) для швидкого, точного і безшумного зумування і фокусування, які, як і функція оптичної стабілізації, можна використовувати і при фотозйомці, і при запису відео.

Нова функція допомоги при кадруванні з зумом (Zoom Framing Assist) допомагає утримувати в кадрі видалені або рухомі об’єкти при зйомці з великим збільшенням. Після натискання спеціальної кнопки швидкого виклику Zoom Framing Assist оперативно висуває об’єктив в одну з трьох попередньо встановлених позицій, при цьому користувач може краще розглянути сцену на екрані і знайти потрібний об’єкт зйомки, а прямокутником зазначається початкова зона наближення. Як тільки користувач знову знаходить потрібний об’єкт зйомки і поміщає його в прямокутну рамку, можна відпустити кнопку – і об’єктив швидко повернеться в задану позицію зума, дозволяючи зберегти оригінальне кадрування знімка.

PowerShot SX30 IS дозволяє знімати відео високої чіткості з роздільною здатністю 720p і стереозвуком при повному оптичному збільшенні, при цьому перемикання між режимами фото і відео здійснюється простим натисненням кнопки. Фокусування та експозицію можна зафіксувати або регулювати під час запису відео, а спеціальний режим Dynamic IS допомагає зменшити тремтіння камери при зйомці в русі, щоб домогтися більш реалістичного і стійкого зображення. Режим Smart Auto при зйомці відео може визначати до 21 різного типу сцен, автоматично підбираючи і регулюючи параметри для досягнення оптимальної експозиції і пріоритетною фокусування на обличчях зі збільшенням яскравості кольорів. Результати зйомки можна переглянути в максимальній якості, підключивши камеру через міні-роз’єм HDMI до HDTV-екрану.

В додаток до потужного зуму PowerShot SX30 IS пропонує цілий ряд функцій, які допомагають фотографу отримати повний контроль над зображенням. ЖК-екран діагоналлю 6,8 см (2,7 дюйма) з перемінним кутом нахилу PureColor II з роздільною здатністю 230 тис. точок забезпечує максимальну гнучкість при зйомці різних типів сцен: від квітки крупним планом до багатолюдного концерту. Функція швидкого збільшення яскравості Quick Bright дозволяє зручно переглядати зображення і кадрувати знімки навіть при яскравому сонячному світлі.

Для тих, хто хоче привнести щось нове в процес художньої зйомки, в моделі PowerShot SX30 IS передбачений роз’єм «гарячий черевик» для підключення аксесуарів, наприклад, спалахів EX Speedlite. Крім цього, додатковий адаптер фільтр для об’єктива дозволяє підключати фільтри 67 мм, такі як поляризаційний фільтр Canon PL-C B.

Для тих користувачів, які хочуть отримувати фотографії високої якості простим натисненням кнопки без необхідності ручного налаштування параметрів, PowerShot SX30 IS передбачений режим Smart Auto з технологією розпізнавання сцени для визначення умов зйомки і вибору оптимальних параметрів із 28 можливих варіантів. Були додані нові типи сцен, включаючи об’єкти з різкими тінями на обличчях при поганому освітленні і об’єкти, освітлені прожектором. Функція Smart Flash Exposure регулює потужність спалаху для ідеальної експозиції як в режимі макрозйомки, так і з контровим світлом.

Для розширення творчих можливостей фотографи можуть використовувати ефект «мініатюра», «риб’яче око», а також ефекти плаката і високої насиченості. Ефект мініатюри можна застосовувати і при запису відео зі зменшеною частотою кадрів (6, 3 або 1,5 кадру/с) для високошвидкісної зйомки з інтервалами і перетворення об’єктів в мініатюрні моделі.

Камера PowerShot SX30 IS підтримує карти пам’яті SDHC і SDXC. Щоб знайти свої улюблені знімки серед сотень інших, користувач може присвоювати їм мітки прямо в камері або групувати з іншими вибраними зображеннями для зручного пошуку надалі. Функція інтелектуального відтворення Smart Shuffle дозволяє викликати для перегляду зображення, схожі на який відображається в даний момент кадр, що дозволяє виявити на карті пам’яті ті знімки, про які користувач міг забути або втратити у великій бібліотеці.