Canon випустив нове флагманське БФП

394

Компанія Canon Europe випустила нове флагманське кольорове пристрій «Все в одному» формату A4. Модель Canon i-SENSYS MF9280Cdn створена на основі технологій, реалізованих в багатофункціональних пристроїв (БФП) Canon вищого класу, і забезпечує високу якість лазерного кольорового друку. Вона об’єднує в собі функції сканера, принтера, факсимільного та копіювального апарату. Нове МФУ призначено для невеликих офісів і робочих груп.


Canon i-SENSYS MF9280Cdn

Повністю готову до роботи в мережі модель можна використовувати спільно, що підвищує продуктивність, зручність і економічність кольорового друку. В i-SENSYS MF9280Cdn застосовуються ті ж надійні механізми, що і в попередніх моделях – Canon i-SENSYS MF8450, MF9130 і MF9170. Новинка підходить для створення ділової документації високої якості, а також друку брошур, рекламних матеріалів та презентацій.

Нова модель відповідає різним вимогам користувачів. i-SENSYS MF9280Cdn підійде для невеликих організацій, яким необхідно економічне і просте в роботі кольорове рішення, на додаток до цих функцій підтримує PCL і PostScript Level 3, що оцінять більш великі компанії або робочі групи в організаціях з керованими ІТ-інфраструктурами. MF9280Cdn також забезпечує прямий друк з карт пам’яті.

Новинка в лінійці Canon i-SENSYS сертифіковані за програмою EnergyStar і мають низький рівень енергоспоживання – всього 2,3 кВт*год. Витратні матеріали представлені чотирма кольоровими картриджами, які дуже легко змінюються. Можна замінити і найважливіші деталі, найбільш схильні до зносу.

Зручний графічний інтерфейс, майстер установки і 3,5-дюймовий (8,8 см) TFT-дисплей дозволяють швидко і легко виконувати настройку, переміщатися по пунктах меню і усувати неполадки. Потужні можливості відправлення (функція SEND) забезпечують передачу документів з мережі та електронною поштою. Реалізована підтримка LDAP, що ще більше спрощує цей процес. Інтерфейс віддаленого користувача підвищує зручність адміністрування. Технологія Compact PDF, розроблена Canon, призначена для зменшення розмірів файлів до 1/20 від оригіналу для сканування з відправкою по електронній пошті, на сервер або USB-накопичувач.

Створені Canon технології швидкого друку першої сторінки і миттєвого точкового розігрівання дозволяють звести до мінімуму час на розігрів МФУ при виході зі сплячого режиму. Пристрій автоматичної двосторонньої подачі документів (АДПД) і функція автоматичного двостороннього друку гарантують максимальну продуктивність друку, сканування, копіювання та факсимільного зв’язку.

Продуктивне МФУ Canon i-SENSYS MF9280Cdn володіє швидкістю друку до 21 стор/хв як у чорно-білому, так і в кольоровому режимі, а також малий час виходу першої копії.

Ресурс паперу на 850 листів (включаючи додатково купується п’єдестал на 500 аркушів) і картриджі з збільшеним ресурсом тонера гарантують додаткові переваги для робочих груп з великими обсягами друку, а також низьку сукупну вартість володіння протягом усього терміну служби продуктів.