Canyon представила веб-камери CNR-WCAM213 і CNR-WCAM220

372

Компанія Canyon представила дві нові веб-камери CNR-WCAM213 і CNR-WCAM220 з оригінальною конструкцією корпусу у вигляді «кульки» на ніжці.


Canyon CNR-WCAM213

Головна особливість новинок – цікава конструкція і система регулювання. Як правило, більшість веб-камер або ставляться на стіл, або кріпляться на монітор за допомогою затискача-кліпси. Інженери компанії Canyon підійшли до цього питання по-своєму: веб-камери закріплюються з допомогою присоски на будь-якій гладкій поверхні. Довга гнучка ніжка довжиною 24,5 см, йде від камери до підставці, що дозволяє моментально регулювати положення і нахил пристроїв практично в необмежених межах. Обидві моделі відмінно справляються з передачею звуку завдяки вбудованому мікрофону.

Canyon CNR-WCAM220
Canyon CNR-WCAM220

Молодша модель – CNR-WCAM213 – має дозвіл 1,3 мегапікселя. Вона виконана в чорній гамі з помаранчевими елементами. Старша модель, CNR-WCAM220, крім чорно-синьої забарвлення, що відрізняється від молодшої роздільною здатністю в 2 мегапікселі.

Програмне забезпечення, що постачається з камерами, що дозволяє відстежувати обличчя в кадрі. Фокусування і підстроювання зображення виконуються автоматично, без участі користувача. П’ятишаровий скляний об’єктив з кутом огляду 70 градусів може фокусуватися починаючи з 5 див. Шторка на ньому не тільки захистить оптику від пилу, але і вбереже від випадкового включення камери в невідповідний для цього момент.

Рекомендована роздрібна вартість молодшої моделі складає 900 рублів, старшої – 1,1 тис. рублів.