Canyon представив веб-камеру Truckhook з дизайном у стилі графіті

287

Компанія Canyon представила веб-камери Truckhook з 4 варіантами забарвлення в стилі графіті. Truckhook – це яскрава 1.3-мегапіксельна веб-камера з помітним дизайном. Truckhook дозволяє знімати відео з максимальною роздільною здатністю 1280×1024 і оснащена пятислойной лінзою з кутом огляду 70 градусів. Веб-камера може автоматично регулювати яскравість і баланс білого, коригувати колірну палітру, а також має функції відстеження особи, цифрового масштабування. При зміні освітлення веб-камера автоматично налаштує параметри зйомки.

Крім веб-камер Truckhook в лінійку Graffiti Limited Edition входять оптичні миші Tailslide, діджейські навушники Alley-Oop, навушники пілота Railwhip, сумки Kickflip і чохли Noseslide для ноутбуків. Всі продукти з нової серії стилізовані під графіті і отримали свої звучні назви з сленгу скейтбордистів.

Truckhook

Веб-камера Truckhook буде представлена на російському ринку в чотирьох варіаціях, в оформленні яких використані різні фрагменти графіті. Рекомендована роздрібна ціна новинок складає 1,2 тис. рублів.