Canyon випустила бездротові миші

372

Компанія Canyon представила дві нові бездротові миші CNR-MSLW2 і CNR-MSLW3.
Нові миші CNR-MSLW2 і CNR-MSLW3 відносяться до класу високоточних бездротових рішень. Обидва продукту укомплектовані быстрореагирующим сенсором з регульованою чутливістю. Залежно від конкретних потреб, користувач зможе вибрати один з двох режимів роботи. Для простого інтернет-серфінгу або нескладної офісної роботи цілком вистачить дозволу 800 dpi, в той же час для роботи з потужними графічними пакетами просто необхідно більш високий дозвіл – достатньо лише натиснути одну клавішу на корпусі миші і переключити режим роботи, змінивши тим самим дозвіл на 1600 dpi.


Canyon CNR-MSLW2

Трендом нового сезону в області комп’ютерних маніпуляторів класу «миша» є удосконалення логіки взаємодії компонентів, що використовуються в конструкції пристроїв. Мікросхема управління, що використовується в мишах CNR-MSLW2 і CNR-MSLW3, значно швидше обробляє дані, одержувані від сенсора. Частота зчитувань підвищена до 125 Гц, в той час як багато інших бездротові миші досі використовують застарілий протокол, що забезпечує лише 60 Гц. Більш ніж дворазове підвищення цього параметра істотно позначається на ступені комфорту – користувачі оцінять адекватність поведінки маніпулятора в різних високошвидкісних додатках, таких як сучасні тривимірні комп’ютерні ігри.

Canyon CNR-MSLW3
Canyon CNR-MSLW3

Миші Canyon CNR-MSLW2 і CNR-MSLW3 підключаються до комп’ютера за допомогою мініатюрного ресівера, встановлюється у вільний USB-порт. Ресивер забезпечує завадостійке з’єднання з мишею, що здійснюється на частоті 2,4 ГГц. Новинки повністю сумісні з новітніми операційними системами, включаючи 64-розрядні операційні системи класу Windows 7 і Windows Vista.

Бездротова миші Canyon CNR-MSLW2 і CNR-MSLW3 вже надійшли у продаж, їх рекомендована роздрібна вартість становить 1 тис. і 1,1 тис. рублів відповідно.