Canyon випустив бездротової мережевий адаптер

433

Компанія Canyon представила нове покоління бездротових мережевих адаптерів. Першою моделлю, представленої на російському ринку, став адаптер CNP-WF518N3, що підтримує найбільш актуальні стандарти передачі даних і аутентифікації в мережах класу Wi-Fi.


Бездротовий мережевий адаптер Canyon CNP-WF518N3

Даний адаптер підключається по стандартному інтерфейсу USB, настроюється в автоматичному режимі. Сучасних операційних систем, таких як Windows 7, не потрібно вказувати місце розташування драйвера пристрою, система самостійно розпізнає пристрій і зробить необхідні дії.

Бездротовий мережевий адаптер CNP-WF518N3 підтримує всі відомі технології розмежування доступу. Ви зможете підключитися до закритих мереж, що використовують алгоритми аутентифікації WPA і WPA2, і технології шифрування WEP з довжиною ключа 64 і 128 біт. Антена вбудована в корпус пристрою, вона відмінно приймає сигнал і не вимагає яких-небудь додаткових дій з боку користувача. Адаптер побудований на апаратній базі Realtek RTL8192SU, працює на частоті 2,4 ГГц і забезпечує швидкість передачі даних до 300 Мбіт/с.

Бездротовий мережевий адаптер Canyon CNP-WF518N3 вже надійшов у продаж, його рекомендована роздрібна вартість становить 1,1 тис. рублів.