Чутки: apple watch series 7 надійдуть в магазини в середині жовтня

15

Apple watch series 7 були анонсовані на спеціальному заході apple у вересні разом з лінійкою iphone 13 і новими моделями ipad. Однак, на відміну від своїх побратимів, apple watch series 7 ще не доступні для покупців – і поки apple не повідомляє, коли вони з’являться. За словами відомого «провісника», джона проссера, очікується, що apple watch нового покоління надійдуть в магазини в жовтні.

У вівторок проссер поділився звітом, заснованим на «численних джерелах, знайомих з релізом», які повідомили йому, що apple watch series 7 будуть випущені для покупців в середині жовтня. Блогер apple також сказав, що попередні замовлення можуть початися «вже наступного тижня».

Під час вересневої презентації apple не сказала, коли саме apple watch series 7 з’являться в магазинах. Замість цього компанія заявила, що вони будуть доступні «пізніше цієї осені» і «до кінця року», як зазначено на сайті apple. Оскільки осінь в сша закінчується 21 грудня, практично неможливо передбачити, коли series 7 будуть офіційно випущені.

Цікаво, що давній партнер apple, компанія hermès, схоже, підтверджує інформацію проссера. Компанія, яка знову буде пропонувати свої власні моделі apple watch, повідомила одному з клієнтів, що попередні замовлення на series 7 почнуться 8 жовтня 2021 року. Незрозуміло, чи є це легітимною відповіддю, але це збігається з графіком, про який повідомив проссер.