Citroen презентувала безпілотну електричну платформу для міського мобільного транспорту (4 фото)

11

Оригінальна платформа citroen skate є результатом спільної діяльності трьох французьких компаній: citroen, accor і jcdecaux в рамках проекту urban collëctif. Головною метою проекту є розробка концепції “перспективних видів транспорту, що забезпечує городян оптимальною мобільністю”. Платформи зі змінними модулями повинні забезпечити розвантаження громадського транспорту і надати городянам більш широкі можливості при переміщенні по міських вулицях.

Платформа citroen skate отримала відразу три змінних транспортних модуля, заміна яких, за заявою розробників, вимагає всього 10 секунд. Швидкість пересування платформи обмежується або 5, або 25 км/ч.транспортна платформа оснащена вбудованою автономною системою управління і гідравлічною підвіскою, що забезпечує комфорт при русі. Підзарядка акумуляторів здійснюється індукційним шляхом на спеціальних зарядних базах і не вимагає проводів.

Революційні за своєю концепцією і дизайном всеспрямовані колеса eagle 360 для citroen skate були спроектовані і розроблені компанією goodyear. Це сферичні шини з вбудованими електродвигунами здатні обертатися у всіх напрямках, розвертатися на місці або невеликих просторах. Габаритні розміри платформи: висота-51 см, ширина – 1,6 метра і довжина-2,1 метра дозволяють компактній платформі без праці переміщатися по перевантажених транспортом міських вулицях.

Компанії-партнери розробили три змінних модуля, але в citroen заявили, що платформа являє собою пристрій з відкритим кодом, і сторонні розробники можуть надавати свої рішення для мобільного транспорту майбутнього.

Два модулі є результатом співпраці citroen і accor, світовим лідером в готельній індустрії. Перший пасажирський модуль sofitel en voyage являє собою аналог готельного номера і дозволяє зручно розміститися на оригінальних диванах трьом людям. Салон прикрашений деревом в стилі маркетрі, широкий огляд забезпечують панорамні вікна з плоскими стеклами. Всередині є всі сучасні засоби зв’язку,» розумне освітлення”, інформаційні панелі, аудіо та відео комплекси, а також міні бар.

Другий модуль від citroen і accor отримав назву pullman power fitness і є пересувним тренажерним залом, що забезпечує городян можливістю займатися фітнесом з виїздом в міський парк. Всередині модуль обладнаний пристроєм, що транслює голограму віртуального фітнес тренера. Примітно, що енергія від вбудованого гребного тренажера використовується для підзарядки акумуляторів.

Третій модуль створений в партнерстві citroen і jcdecaux і отримав назву jcdecaux city provider. Компанія jcdecaux спеціалізується на розробці та виробництві екологічних вуличних меблів. Модуль складається з двох частин: відкритого простору і захищеного від негоди навісом заскленого приміщення для п’яти осіб. Зручний огляд, наявність двох інтерактивних екранів і usb-роз’ємів для зарядки мобільних пристроїв робить модуль ідеальним об’єктом для міських туристів.

Citroen