Clubhouse обзавівся новим “музичним режимом”. Для чого він потрібен?

30

Clubhouse відчуває величезну конкуренцію з боку великих компаній, які хочуть заволодіти простором живого аудіо, але, можливо, в одному конкретному випадку вона виходить вперед. Компанія запускає новий режим music mode, який може зробити її найкращим місцем для відтворення – і прослуховування – живої музики.

Clubhouse явно випереджає amazon, з боку якого звучать заяви про розробку схожого сервісу. У той же час twitter вже розгортає «аудіопростори» з доступом за квитками, а spotify обзавелася окремим додатком для живих виступів.

Якщо ви транслюєте музику в clubhouse або любите слухати живу музику в додатку, новий режим music mode “оптимізує clubhouse для трансляції музики з високою якістю і відмінним стереозвуком”, йдеться в повідомленні компанії в блозі.

Clubhouse не уточнює, що мається на увазі під високою якістю, але згадує, що тепер ви можете підключити професійне обладнання, наприклад, usb-мікрофон або мікшерний пульт, і використовувати його під час трансляції. У кінці серпня clubhouse вже додала просторове аудіо, завдяки якому розмови більше схожі на кімнату, повну людей, ніж на плоский нього.

Джерело: clubhouse